Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a pasimnak hogy arról szoktam fantáziálni hogy ő folytogat engem? Félek h hülyének néz.

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 23:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Inkább ne mondd el neki!
2013. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Hülye is vagy, már elnézést...
2013. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Szex közben említsd meg neki :D
2013. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Mondd neki szex közben, imádni fog :D
2013. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
mindenképp közbe mondd neki, de amúgy ne lepődj meg ha elszáll és meg is öl.volt már ilyenre példa.
2013. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
egyszer viccből mondta h ha nem szexelünk megerőszakol tökre kezdtem örülni erre semmi nem lett abból.. am nemvok hülye erre vágyok.. szex közbe mit mondjak erről?
2013. máj. 5. 23:40
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem fantáziálok ilyesmiről, viszont a nyakam az egyik legnagyobb erogén zónám :)) Ha a párom mögöttem van szex közben, akkor mindig felizgat, ha átfogja a nyakam. De nem szorítja, meg semmi.. Csak mégis izgató.
2013. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nehogy így add elő neki, ahogy nekünk!

Mondd meg neki, hogy te néha erőszakosabban szeretnéd. Mivel ő valószínűleg nem ilyen, nem lesz képes ott fojtogatni téged, de a fenekedre szerintem ráhúzhat egy pár csattanósat, meg felkenhet a falra.

2013. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Tökre kezdtem örülni"

Na ez már meredek.

2013. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mond meg neki, hogy milyen vicces lenne ha megerőszakolna és hogy egyszer probáljátok ki csak úgy :)
2013. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!