Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni az ha zavar a...

Mit lehet tenni az ha zavar a szomszédban lévő kutyatenyészet?

Figyelt kérdés
3 éve az önkormányzathoz fordultam és nekem adtak igazat. Természetesen felebezett megyei bíróság újra nekem lett igazam, felebezés legfelsőbb bíróság megint javamra ítéltek. Az ítélettel azonos időben szerzett egy elismert ebtenyésztő szervezettől engedély és most már ő a legtisztább "MESTERTENYÉSZTŐ". Hová fordulhatok még?????
2009. nov. 18. 19:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
54%
Tulajdonképpen mi a bajod velük?
2009. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Sajnos reggeltől estig, estétől reggelig elviselhetetlen a zaj a bűz. Nincs olyan perc mikor egy kis nyugi lenne.
2009. nov. 18. 20:03
 3/42 anonim ***** válasza:
58%

csak mert "zavar" a tenyésztő (néha ugatnak a kutyák) vagy akármi egy mestertenyésztőt nem lehet csak úgy "bezáratni" ebbe a MEOE is beleszól. És általában ők nyernek, mivel a kutyák gondolom nem szöknek át hozzád vagy nem támadnak meg.

Amúgy milyen fajta???

2009. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
34%
ha nem tetszik költözz el!!
2009. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
24%
ha nem tudod megszokni akkor a költözés a legegyszerűbb...
2009. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk is a közvetlen szomszédunkban kutyákat tenyésztenek és még évekkel ezelőtt aláirattak velünk egy papírt, hogy bele egyezünk, hogy 3-nál több kutyájuk legyen. Ezek a kutyák is egész nap ugatnak, de őszíntén szólva nem nagyon érdekel. Szerintem ha nagyon zavar, akkor költözz el, ennél jobb ötletem nincs.
2009. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
A MEOE nem elismert tenyésztő szervezet tehát nem tehet semmit. A gond az ,hogy eddig semmi engedéllyel nem rendelkezett. Nem fizet adót, járulékot és mivel csak ugatnak nincsenek ellátva rendesen a kutyák és ideggyengék. Ha valakit érdekel privátban küldök videót hogy is élnek ezek a szerencsétlen ebek ebben az állatgyárban.
2009. nov. 18. 20:27
 8/42 anonim ***** válasza:
52%

Engem spec. érdekelne....

Bár ha sikerült "szerznie" egy mestertenyésztő címet, nem hiszem hogy olyan sanyarú sorsuk lenne a kutyusoknak... Milyen fajták?

2009. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Ja és itt az átlag darab szám 30 és 40 között van. Mi ez ha nem állatgyár. Ráadásul egész nap rájuk sem néz. A legfelsőbb bíróság szerintetek miért nekem adót igazat? Csak nem tudják végrehajtani az ítéletet a nagy darab szám miatt. NINCS HOVA TENNI ŐKET.
2009. nov. 18. 20:31
 10/42 A kérdező kommentje:
Aki az engedélyét kiadta az egy Gödi szervezet és soha nem járt itt. Csak e-mailban adta meg az engedélyt. Ezt én is megkaptam az önkormányzattól. Most vizsgálják ,hogy ez egyáltalán szabályos-e.
2009. nov. 18. 20:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!