Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szemétkednek velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szemétkednek velem a csajok?

Figyelt kérdés
Idegen lányok elkezdenek nézni, meg vigyorogni rám... Engem ez valami leírhatatlanul kellemetlen helyzetbe hoz, olyan zavarba leszek tőle, hogy levegőt is nehezebben kapok. Fogalmam sincs, hogy miért. Pedig nem szoktam se hülye fejet vágni, se kaja nem szokott az arcomon maradni. Azt a tényezőt pedig, hogy tetszem nekik kizártnak tartom. Nem tudom mit csináljak, most csak nem mehetek oda valakihez megkérni, hogy kérlek ne nézz rám, mert idegesít igaz? De szerintem látszik rajtam, hogy nem tudom hova tenni ezt a dolgot, és ilyen 5 másodpercenként visszanézek, hogy még mindig engem bámulnak-e és ezen meg persze röhögnek. Tiszta szerencsétlen vagyok, most kezdjek el maszkot hordani vagy mi?:D Semmi ötletem nincs de kezd nagyon elegem lenni, hogy pl metrón, vagy boltban vagy csak ha sétálok idegen csajok nézegetnek. 21 lennék.. Kérlek adjatok valami tippet, mivel tereljem el a figyelmem róluk.

2013. máj. 3. 23:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ömmm értem, hát ez meglepő. Ömmm.
2013. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szóval te vagy az a férfi a metrón akin mindig melltartó van?
2013. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

2.

Mi ? Dehogy.. kérlek vedd komolyabban a kérdést.

2013. máj. 3. 23:23
 4/23 anonim ***** válasza:
Mert a nőknek ilyen a természete. A lúzerek, csicskák, gyíkok, szóval a nem "jópasik" osztályrésze a szemétkedés a nők részéről.
2013. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm.
2013. máj. 3. 23:25
 6/23 anonim ***** válasza:
Igen,kis szajhák ezek,azt hiszik avval jó fejek!Te mit gondolsz kérdező,szerinted kiröhögnek?Valamit csak gyaníthatsz!Ilyenkor nézz rájuk csúnyán,vagy húzd fel a szemöldöködet,hogy ,,kik ezek''talán nem röhögnek tovább!Rajtam is röhögtek,főleg üszökfekete kvák,féltékenyek lehettek,hogy ők nem szőke,kékszeműek,hanem egy primitív fajból valóak!Én nem vagyok plázaribi,és nem nézek le senkit,csak aki megérdemli
2013. máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
hát talán túloztam a röhögnek rajtam szóhasználattal, de mosolyognak ami már majdnem ugyanaz.. Tetszik ez a hozzáállás, legközelebb így teszek. Köszi a tippet :)
2013. máj. 4. 00:23
 8/23 anonim ***** válasza:

Engem is szoktak időnként nézegetni, rendszerint tudomást sem veszek róluk és csak ezt gondolom magamban: "Nézzél csak, ha annyira akarsz, ilyen szépet egy jó darabig nem fogsz látni!" :D


21/F

2013. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel nekik, te hülye! :D
2013. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ma is nézegettek, de nem foglalkoztam velük :D Dehogy tetszem nekik.. de ezt le is írtam :)
2013. máj. 4. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!