Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Számotokra ez idegesítő/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra ez idegesítő/beteges lenne?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek bejöttök, az életben nem beszéltetek még vele, de a lány nagyon sok mindent tud rólad, szinte mintha nyomozott volna vagy ilyesmi. Ezeket, amiket megtudott, a barátnőinek mondaná, és végül tudomást szereznétek arról, hogy az a lány szinte mindent tud rólad. Hogyan viszonyulnátok ezután a lányhoz?

2013. máj. 6. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne honnan tudja :DD és megismerném.
2013. máj. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy is paranoiás vagyok,de ha nem pincés,akkor megpróbálnám megismerni.
2013. máj. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a buszon leültem egy lány mellé, akivel egy utcában lakunk, de különösebben nem ismertem. Beszélgetni kezdtünk, és kiderült, hogy egy csomó dolgot tud rólam. Hirtelen ijesztő volt, de később aztán elég jóba lettünk.
2013. máj. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
van egy lány, aki tetszik nekem, és szerintem viszont. a polgárőrségnél dolgozik, de vannak kapcsolatai a rendőrségen. szerinted, ha azzal fogad, hogy utánadkérdeztem, és NINCS priuszod.. az mit jelent? Holott én nem kértem erre.. :D azt, hogy nyomoz utánad, utánadnéz, utánad koslat. Akkor? Nyisd ki egy kicsit a szemed ;)
2013. máj. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem beteges, csak úgy érzi, hogy így sokkal közelebb kerül hozzád. hülye női logika:D persze nem általánosítunk, nem mindenki ilyen még kis mértékben sem mindig:)
2013. máj. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudna nyomozni utánam, mivel nagyon óvatos vagyok...
2013. máj. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Animések? :D Erről nektek is Yuno jut eszetekbe a Mirai Nikki-ből? :)


[link]


Egyébként erre én is kíváncsi vagyok, mert régen sokat beszéltünk, meg minden, de plusz információkat is tudok a pasiról, olyanra is rájöttem, amire talán még a legjobb barátja sem. :DD


17/L

2013. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kati Tibor ***** válasza:
hátt én nekem ez nem tettszene.Mert én szerintem ha bejön egy fiu egy csajnak akkor szerintem jó dolog hogy megtud a csaj a fiuról mindent de az nem jó dolog hogy ezt mind elmondja a barátnőinek.Ja és én semlegesen visszonyulnék a lányhoz ezután.Én nem azt mondom hogy ez beteges de egy kicsit eltulozott.Remélem érted.:)
2013. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!