Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy nős pasiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nős pasiba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék szólni neki róla, nem akarom tönkre tenni a családját, el szeretném folytani magamban, de nem tudom hogyan. Ja egyébként ő is flörtölget velem.
2013. ápr. 20. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

"el szeretném folytani magamban"


fojtani

2013. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Francot flörtölget, csak te akarod úgy látni. Keress más pasit!
2013. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Húzz el! akkor nem "flörtölget"
2013. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne talalkozz vele! Ha keres, ne vedd fel, keruld el!

Mashogy nem fog menni!

2013. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem oltásokat kértem, épp ezt mondom,hogy nem szeretnék ártani neki, ki akarok ábrándulni belőle valahogy.
2013. ápr. 20. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az pont elég lenne a belőle való kiábránduláshoz, hogy nős ember létére velem flörtöl...
2013. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Ha tényleg közeledik, várd meg, hogy ki is mondja, ha akar valamit.

Azután mondd meg, mit szeretnél tőle, milyen kapcsolatot - persze csak olyat kérj tőle, amiben jól érzed magad és nem csaptok be senkit. Ha nem lehet, mert nem vállalja, akkor meg ugyanolyan helyzetben vagy, mintha nem is lenne nős. Ha vállalja, akkor is.:) Csak ugye ez birtokló résztvevőknek nem való helyzet.

2013. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el. Nem flörtölget veled, legfeljebb csak udvarias, kedves. A többit te képzeled be magadnak.
2013. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ócska egy helyzetben vagy, nem irigyellek.

Ne találkozz vele, ne flörtölj vele, ne menj bele a kis játékaiba. Kerüld el messzire, ne gondolj rá, ne ábrándozz róla. Ne mentegesd a viselkedését, koncentrálj a hibáira, vannak neki biztosan. Egy darabig eltart sajna, de ha nem táplálod az érzéseidet, el fognak múlni.

2013. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ismerkedj meg a feleségével... Ha valóban flörtölt veled, ezután már csak a kondenzcsíkot fogod látni utána.

Plusz lehet, hogy a felesége tôk jó fej és ha megkedveled könnyebben le tudsz majd mondani a férjéről.

2013. ápr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!