Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Haragszik rám? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Haragszik rám? 15/L

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,aki az utóbbi pár hétben egyre közelebb került hozzám.Először még aranyos volt,aztán kezdem taszítani,mert túlzásba vitte.Ma úgy jött ki a lépés,hogy négyszemközt voltunk és megkérdezte hogy mi lenne,ha mi együtt lennénk.Mondtam neki,hogy nincs szükségem senkire (hosszú,hogy miért nincs).Ezzel nem neki mondtam nemet,hanem nekem nem kell pasi.Vajon megharagudott?Be fog fordulni vagy hamar túlteszi rajta magát?

Azelőtt elég jó barátok voltunk,bár ő ilyen zseniféle,szóval vele nem lehetett pasikról/csajokról beszélgetni.Most az elmúlt kb. 3 hétben rengeteget változott.Miattam?Nekem akart megfelelni és én elutasítottam?


2013. máj. 6. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Agymenőket és tudni fogod a választ
2013. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ekkora böszmeséget még orszá...


Vagyis ez mire volt jó? Megkérdezte, és ez a reakciód egy NAGYON GAGYI lekoptatód dumának tűnik - sőt nem csak tűnik az is!


Akkor meg most mi a para?

2013. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem neked akart megfelelni és én úgy gondolom, hogy elutasítottad.
2013. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De nem akartam megbántani,mert mi jó barátok voltunk és szeretném ha azok is maradnánk.Ez így már nem lesz olyan mint régen.

Nem szeretném hogy szomorú legyen miattam.Ennyi az egész.

Nem vagyok belé szerelmes,de mint barátot nagyon szeretem.Persze ez rossz duma meg minden,de így van.

2013. máj. 6. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
ebből nem lesz barátság(végül is döglött kutyát is lehet sétáltatni de nem ugyanaz...)
2013. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen,ezt gondoltam,de azért sajnálom ;(

semmi olyat nem tettem (szerintem) ami arra utalt volna,hogy én is azt érzem iránta,amit ő irántam.

2013. máj. 6. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
szerelem vak s hülye dolog.. :)
2013. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!