Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik rám a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem járunk, csak simán barátok vagyunk. Nagyon jó barátok, és tudom, hogy ő többet is érzett irántam, ezért kerültem. Nem mondta el nekem konkrétan a szemembe, de éreztem. Valahogyan félreértett engem, és most nagyon haragszik rám. Az történt, hogy az egyik haverjába már ősidők óta bele voltam zúgva. Ez a srác eleinte nem vett engem komolyan. Kavartunk. Én nem vagyok egy ilyen partiribi, de annyira szerettem a srácot, hogy belementem. Párszor smároltunk. Mivel nagyon bizonytalan voltam, ezért kicsit kiakadtam, párszor sírtam, és a fent említett barátom mindig megvigasztalt. Nem kértem, mert sosem szeretem, ha ennyire foglalkoznak velem, úgy érzem sajnáltatom magam, ezért inkább csendben szenvedek. De ő megvigasztalt. A sráccal, aki tetszik nekem még szilveszterkor megbeszéltük, hogy párszor találkozunk, de titokban. Titok is volt. Nem meséltem erről a barátomnak. Ezeken a találkozókon beszélgettünk, összesen kb. 5 alkalom volt. Senki nem tudott róla, de most kiderült, és a barátom nem beszél velem, mert neki nem mondtam el. Mondtam neki, hogy nem akartam, hogy bárki is megtudja, de nem. Azt mondta, ő igaz barátom volt, de most idő kell neki azért, hogy megértse, miért nem mondtam el neki. Igaza van, hogy nem beszél velem? Már lassan 1 hónapja.


2013. ápr. 30. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

miért kellett titokban tartani?

tudja, hogy te őt nem szereted? hogy csak barátként tekintesz rá?

ezért nem jó dolog a fiú-lány barátság *sigh*

itt meg kell beszélni a dolgokat. hogy ki mit érez a másik iránt, és hogy te csak nem akartál neki fájdalmat okozni

2013. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kellett titokban, a srác azt akarta, hogy legyen úgy, én pedig belementem, bár nagyon utáltam titok lenni, csak addig is vele lehettem. Én elmondtam neki, hogy nekem ő csak barát, és nem is találkoztunk sokáig, mert reménykedtem, ez csak egy fellángolás neki.
2013. ápr. 30. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:

ó értem

hát akkor itt már nem tudsz mit csinálni szerintem. várj

(amúgy ez a másik gyerek a leírtak alapján nekem nem szimpi)

2013. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért sem mondtam el senkinek, mert szégyelltem magam amiatt, hogy így hagyom magam, és ezt is mondtam a barátomnak, de nem érti.
2013. ápr. 30. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!