Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy eltereljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy eltereljem a figyelmemet róla, és ne csak neki 'éljek'? *emberikapcsolatok~szerelem*

Figyelt kérdés

Igazából nem találtam más témát amihez tudtam volna írni, de minimálisan talán van köze ehhez. Szóval...

Kb 2 éve megismertem egy fiút neten, és nagyon jól eldumáltunk. Mostanában meg aligha beszélünk. És igazából nagyon megszerettem. Annyit beszéltem vele kb 1 éve, hogy rengeteget. :D viszont most meg aligha beszélünk. Nem tudom miért. talán nem kedvel, talán kevesebbet akar beszélni, talán más dolga van, talán tanulnia kell, talán játszani akar, talán másokkal ismerkedik.

A lényeg a lényeg, hogy én ebbe teljesen bele vagyok betegedve. Hiányzik. Igazából vele nagyon jól eltudtam beszélgetni, és most így úgymond "nélküle" meg nem is tudom, hogy ki vagyok. Ő volt a legjobb barátom. Igazából ő volt az, aki támogatott, és őszinte is volt velem, akármiről tudtam vele beszélni, de most meg csak úgy random lelépett, és aligha látom őt skypon, vagy más egyéb oldalakon, hogy fent lenne.

Nincsenek barátaim se. Mármint igaziak. Mármint nem tekintem őket azoknak. Kedvese, aranyosak, segítenek nekem , de velük nem tudok beszélni a dolgaimról. Ezért néha ami belém reked ki kell hogy adjam, és olyanokat mondok el embereknek amit nem kellett volna.

Keresek barátokat, de nem találok. Igazából jóllehet velem van a baj, hogy nem bízok meg "barát-prédákban", de tényleg egyszerűen vannak emberek akikben megbízok, és vannak akikben nem. Vannak akikkel jól érzem magam, és vannak akikkel nem.


És a másik hogy egyszer volt barátom, azóta ismertem meg ezt a személyt. Nos, amióta őt ismerem, nagyon nagyon nagyon nagyon kedvelem és olyan akarok lenni, amilyet ő akar. Szóval elhatároztam hogy elkezek videókat gyártani, ő helyeselte is. El is kezdtem, csak nem vagyok elég jó, hogy legalább kicsit is szimpatikusnak tűnjek neki. Mindenben azt keresem, hogy hasonlítsak arra, akit ő kedvelne kinézetre. És mindenben konkrétan ezt látom.


Mit tegyek? tudom hogy ez borzalmas dolog és nem kéne így viselkedjek, és tudom hgoy ez nem 'probléma', viszont higgyétek el nekem, hogy nekem ez az. Én 'szabad' akarok lenni, olyan embereket akarok megismerni mint amiket benne meg kedveltem. Szóval nem az átlag emberekkel akarok találkozni hanem igen is intelligens, jó humorú, olyan embereket, akikkel akármiről lehet beszélni, és tudnak tartalmasan beszélni.


megjegyzés: tudom hogy outtopic volt, viszont nem tudtam tényleg máshová írni. Sajnálom a helyesírási hibákat, de már nincs túl nagy kedvem kijavítani.



2013. máj. 6. 22:40
 1/2 anonim válasza:

Kerdezd meg, hogy esetleg nem bántotad meg véletlenül. Aztán mond el neki azt is, hogy kicsit rosszúl esik, hogy már nem beszéltek annyit mint régen. Lehet hogy csak tényleg más dolga van.


Próbálj meg barátokat keresni. Nem kell 5-6 ember, mert 1 is nagyon sokat számít, ha bízol benne. Ne csak a "neten" legyenek ismerőseid/barátaid, mert az nem elég.


Ne azt csináld amit Ő szeret csinálni. Még akkor sem, ha esetleg helyeseli. Légy önmagad! Tedd és szeresd azt amit Te akarsz. Hidd el, hogy így sokkal jobban fogod magadat érezni. És amúgy is, az ember mindig az ellentétét keresi, még akkor is, ha ezt nem így gondolja. Sokkal jobb, hogyha kiegészititek egymást, mintha ugyan olyanok lennétek. Akkor nagyon hamar egymásra unnátok.


A könyvet se a boritóról idéld meg. Soha se tudhatod, hogy milyen az az ember, amíg nem ismered meg rendesen. Hidd el, érdemes időt szakitami az új emberek megismerésére. :) Én is így találtam meg a mostani páromat. Két hónap után már szerelmet vallottunk egymásnak, pedig előtte nem is tudtam hogy létezik, és még egy Budapest-Kecskemét távolság is benne volt a dologban. :)


Csak ügyesen mindent.

2013. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló cipőben járok én is! Van egy fiú akiért teljesen oda vagyok. És csak ő jár az eszemben egésznap. Jó, annyi a különbség hogy mi beszélünk. Csak nem igazán tud az érzéseimről. És nem is merem neki bevallani, mert félek más lenne a kapcsolatunk. Nos, amit ajánlani tudok neked, hogy barátkozz másokkal. Nem tudom mennyi idős vagy, de járj el bulizni. Mutasd meg magadnak hogy nélküle is jól tudod magad érezni. Ne csapd be saját magad. És hidd el léteznek még rendes és intelligens férfiak..pasik..:)

2013. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!