Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kérdéssel írjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kérdéssel írjak rá?

Figyelt kérdés
Hogyan írjak rá a kiszemelt pasira? Régóta tetszik, de még nem ismerjük egymást. Igaz, van barátnője, de ettől függetlenül szeretnék összeismerkedni vele. Gondoltam ráírok facebook-on. Mit írjak neki, hogy ne legyen átlátszó?
2013. máj. 6. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha van barátnője, akkor max csak a pontos időt kérdezd...
2013. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írd meg neki, hogy igyunk egy bambit. :D


Merész vagy! :D

2013. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj megkockáztatni, hogy elronts egy kapcsolatot?? Ezt a logikát soha nem értettem. "Igaz, van barátnője.."

Akkor tessék békénhagyni !!! Persze, most lehet rákontrázni, hogy ha a srác szereti a nőjét, akkor lesz.rja majd, hogy egy másik ráírt. De minek felkínálni a lehetőséget?! Én is imádom az islert, de ha elém hoznak egy francia krémest, elgondolkodom, hogy milyen lehet az íze....

2013. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Szia :)

Lenne kedved beszélgetni/barátkozni velem? :)"

2013. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd
2013. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!