Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel nagyon jóba vagyok és ma lesz egy felvételije és mondta hogy msn-en csak holnap lesz fent . írjak neki 1 sms-t, hogy hogy ment vagy várjam meg holnap msn-en a kérdéssel? (lent folytatás)

Figyelt kérdés

tehát a szitu a következő:

netröl ismerjük egymást 1x találkoztunk és nagyon jól éreztük magunk(nem történt semmi) azóta minden nap vagy majdnem minden nap beszélünk msn-en és nyomulás lenne írni neki vagy jólesne ,hogy érdekel?

szerintetek?

15/L

köszi :)


2009. ápr. 14. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem írj neki :)
2009. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is írhatsz neki, ez még nem nyomulás:)


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos jól esne neki, ha érdeklődnél. :) De légy tapintatos, hátha nem sikerült neki, szóval óvatosan fogalmazz! :)
2009. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd holnap jelentkezz be nála msn-en. A nyomulás kiábrándító tud lenni.
2009. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

pl:

szia!

hogy sikerült a felvételi?

x)

de szerintetek mit írjak neki ?

2009. ápr. 14. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:
"Szia, remélem túl vagy rajta, de pihend ki magad, holnap meg mesélhetsz msnen! :) [szokásos elköszönésetek, pl "pusz"]" - én ilyesmit írnék, de te ismered őt. :)
2009. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

írj neki! biztos jól fog neki esni...

nekem pl egyszer ezt íta 1 csaj:

"Szia!

Nah hogy sikerült a KRESZ-ed?? Ugye megbuktál?XD

Nah jó.. csak viccelmtem:) remélem jól sikerült:)"

^^De te ilyet ne írj nekiXD

amúgy ne törődj szerintem vele hogy oylan "nagyon jó" SMS-t írj... egy kis egyszerő is megteszi.Pl amit leírtál.


Menyus 16/F

2009. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi

utolsó hát ilyet nem írnék de nagyon jó!!

2009. ápr. 14. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!