Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú annyira félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú annyira félénk, hogy sosem teszi meg az első lépést, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
tudom, hogy tetszem egy osztálytársamnak, ő is nekem. viszont ő egy félénk srác, nehezen barátkozik, nehezen nyílik meg. látom rajta, hogy tetszem neki, de sosem kezdeményez. mindig én megyek oda hozzá dumálni, én írok rá facebookon, csak "kierőszakolással" mondja, hogy szép vagyok vagy kedves. nem nyomulós egy lánytól, ha mindig ő lép először? én úgy gondolom, ez már a 21. század, egy csaj is kezdeményezhet, de nem mindig nekem kéne... 16/L
2013. máj. 7. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Egy nő sosem lép előszőr.
2013. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
1:osztálytárssal nem kezdünk etyepetyét!!!! 2:aki ma mulya az holnap is az lesz. Hagyd a pityuba!
2013. máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

első: egy nő sosem lép először? ez nem igaz. volt már 1 évig barátom, én tettem meg az első lépést ott is, de ő egy pár fokkal bátrabb volt és a következő lépéseket már ő tette meg. szóval ez hülyeség...

második: nem érdekel, hogy osztálytárs, rengeteg barátom/barátnőm jött már össze osztálytárssal. tényleg hagynom kéne?

2013. máj. 7. 09:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy tetszel neki?

Amit írtál, abból pont a fordítottja jön le.

1. nem megy oda hozzád, ha te nem mész oda hozzá

2. nem ír neked, ha te nem írsz neki

3. nem bókol, csak ha "kierőszakolod". Egyébként ez hogy működik? Odamész hozzá, és megkérdezed, hogy szép vagy-e?


Tehát szerintem, bocs :( de nem tetszel neki.

2013. máj. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

onnan tudom hogy amikor dumálunk akkor látom rajta... tudom, hogy fiatal vagyok, de annyi tapasztalatom azért van, hogy felismerjem, hogy tetszem valakinek. ritka az ilyen alkalom pedig...

és ő senkihez, a legjobb barátjához sem megy oda magától... kiskora óta ilyen, elmondta, hogy miért nyílik meg nehezen...

a kierőszakolást úgy értem, hogy dumálunk, hülyéskedünk, és épp nincs téma, és megkérdezem, hogy mi a véleménye rólam, akkor mondja simán hogy szép vagyok :)

2013. máj. 7. 09:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"úgy gondolom, ez már a 21. század, egy csaj is kezdeményezhet, de nem mindig nekem kéne..."

Egyetértek. Én fiú vagyok és szerintem jól látod. Manapság olyan a helyzet, hogy nagy mozgásteret biztosít a nőknek. Nagyon sok él is lehetőséggel. Ha tetszik a srác és úgy gondolod működne vele a dolog, akkor persze próbáld meg. Hogy nyomulás-e? Ez attól függ mennyire durván harapsz rá. Valóban nem mindig neked kéne, de ha őt akarod és nem megy másképp, akkor lépj. Lényeg az, hogy ha akarsz valamit és hajlandó vagy tenni érte, akkor szerintem tedd meg. Ne csak a pálya széléről nézd a meccset.

Maximum nem jön össze. Akkor ugyanott vagy mintha semmit se tettél volna ő meg oda se jött volna hozzád. Azzal a különbséggel, hogy tudodni fogod hányadán állsz is vele. Nem fog tovább csesztetni a gondolat, hogy mi lett volna ha.

Nah, jó vadászatot. :)

2013. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
" rengeteg barátom/barátnőm jött már össze osztálytárssal. tényleg hagynom kéne?" Tényleg hagynod kéne! Te irtad, hogy nagyon félénk. Akkor meg mit mondjon ha magadrol kérdezed? Nem fogja -egy félénk- azt mondani, hogy egy undorito kullancs vagy, aki ráakaszkodsz. De ha te csak az elképzeléseidet támogato kommenteket fogadod el, akkor meg minek kérdezel itt?
2013. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Akkor, ha tényleg úgy érzed, tetszel neki, kezdeményezz. De ne csak beszélgetést, hanem beszéld meg vele, hogy suli után menjetek el valahová fagyi/mozi/bicajozás/...


Viszont az tényleg nem zavarna, hogy ha nem jönne össze, még évekig egy osztályba kell járjatok?

2013. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

09:34


Ne is. így válogathat a nagyképű, öntelt "semmibeseveszemanőket" típusú fa@szkalapokból akik 1 nap 300 nőt is leszólítanak mert a csak a lyukat látják bennetek.

2013. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

amúgy nem tudom, hogy zavarna-e, hogy még 2 évig osztálytársam lesz, de nem túlzottan érdekel :)

2013. máj. 7. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!