Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne fuggjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne fuggjek tole ennyire? Szerintem nemvagyok normalis:S

Figyelt kérdés
1eve joba vagyok egy pasival utolso 2honapb jartunk is elotte mar leis fekudtunk..de most vege lett mindennek:( nagyon hianyzik orulten szeretem..felkelek ragondolok,aztan egesznap ez lefekves elott is..neha ulok tok nyugiba es elkezdek sirni meg hisztizni..egyszer megvagtam magam de csak egy kicsit mert ettol jobbn ereztem magam(tudomanyosan is bizonyithato)mindegy tobbet nemfogok,ezen kivul volt h nem ettem 2napig,vagy member Alistair.o aztmondta h koztunk Mar csak szex lehet..de ha kihasznal megjobban szenvedek.mit tegyek nembirom:'(( ♞
2013. máj. 7. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

hisztis p.csa vagy, hát nincs benned egy fikarcnyi női méltóság sem?


...


mi a rák az a member alistair?

2013. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hisztigép, kezeltesd magad.
2013. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Értelmesem írni se tudsz, fele szöveget nem is érteni, te IQ hiányos, fogalmatlan tökfej!
2013. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akinek valami igazán fáj, az ezt nem teszi.
2013. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rugjatok belem ti is:(
2013. máj. 7. 12:29
 6/10 anonim ***** válasza:

mi ez a lófej? :DD

amúgy az ilyen egyedek miatt, mint te vagy itélik el az egész női társadalmat, bár nagy részük meg is érdemli, mondom ezt férfiként..

2013. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
aza lofej veletlen meg a telo atvaltott angolra es azer van ott angolszoo.. de ahj nembirom mostis mindjart sirok mitkell ezen elitelni szeretem
2013. máj. 7. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:
azt kapjátok vissza amit adtatok, a sok lerázás, lekoptatás után...
2013. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ebben sajna van valami 1honapig szenvedett jott utanam mire megbocsajtottam de akk mostmivan? hulye o is:(♣
2013. máj. 7. 12:46
 10/10 A kérdező kommentje:
na mar megint elkezdtem sirni mert lajkolta egy lany kepet Fb.n elegemvan:'( :((
2013. máj. 7. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!