Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartjátok soknak ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok soknak ezt a korkülönbséget (24/F-28/N)?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok, aki meg érdeklődik irántam, az egy 28 éves nő. Igazából vicces, mert ilyen szituban nem voltam még, ezért elég furának érzem a helyzetet...


Mit gondoltok?



2013. máj. 7. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, ha szeretitek egymást bármennyi lehet.
2013. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a probléma. Ha működik a dolog akkor hajrá!
2013. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Áhh, 4 év plussz, az szinte semmi. Lefogadom hogy egy 20 éves csajjal kérdés nélkül összejönnél. Ez igazából vissza felé se rosszabb. Pláne ha csak ennyi a különbség. Én is 24 vagyok, ha jönne egy 28 éves nő, nem kérdeznék semmit.
2013. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ööö én soknak találom. Lehet hogy működik úgy másfél évig de sose fog összejönni:D
2013. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok, a barátnőm 30. Van problémánk belőle, épp emiatt vagyunk válságban, de az utóbbi több, mint fél évtizedben együtt voltunk jóban-rosszban.


Szóval csak attól függ, mit akartok épp az élettől. Önmagában a kor nem jelent sokat.

2013. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem sok
2013. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem,nem sok.
2013. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy családi barátunk, nő, 47 éves, és egy 30 éves férfivel van együtt. Látszik rajtuk, hogy szeretik egymást, szóval....Szerintem 4 év az semmi ehhez képest, és valami jó is kisülhet belőle :D
2013. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!