Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a lány, de valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a lány, de valahogy lehetetlennek érzem, hogy összejöjjünk, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy most írok először ide, mert láttam, hogy sok hasznos választ szoktak írni és lehet valamit kapok én is.


Tehát a történet arról szól, hogy még tegnap feliratkozott rám instagramon egy csaj (most megjelent sok olvasónak a -.-" arckifejezés) és megkerestem őt facebookon. Bejelöltem, visszaigazolt és írtam neki két soros szimpatikus szöveget, amire kaptam is olyasmi választ, hogy ":)) szia, persze hogy nem bánom, hogy bejelöltél, örülök, hogy szimpatikusnak találsz:))"


Elkezdtünk beszélgetni aztán szóba jött a suli, továbbtanulás, egyetem, érettségi, szórakozás. Gondoltam teszek egy próbát és elhívom egy május végi buliba, ami kb. a lakóhelyünk közti távolság felében van. Azt mondta, hogy nem igér semmit, de megkérdezte mikor lesz. Sajnos épp az akadémiai héten lesz, ami az érettségi előtti héten való tanulásról szól.


Kiderült, hogy ő is oda készül egyetemre, ahova én :)


Na hát aztán írtam neki, hogy szorítok neki, erre azt írta hogy aranyos vagyok...


na mindegy, száz szónak is egy a vége. A csaj 19 lesz májusban, én 18 decemberben.


Szerintetek? Vélemény? :) Hogy folytassam? Nem akarok tolakodó lenni abszolút!


Előre is köszönöm! Ha benéztél akkor kérlek írj legalább valami kis rövidecske választ, véleményt az egészről.


Köszönet és hála! :)



2013. máj. 7. 20:43
 1/3 LePeDő ***** válasza:
Nem értem miért érzed lehetetlennek, nekem ez eddig egy jó kezdetnek tűnik. Az, hogy lehet nem tud elmenni az első buliba amibe meghívod, ez nem azt jelenti, hogy nem is akar. Bizonyára sokat kell tanulnia, én pl érettségi előtt biztosan nem mennék el bármennyire szeretnék is. Szerintem várj egy kicsit, hogy elmúljon a vizsgákkal járó sok stressz és utána hívd el valahova. Egyébként Melyik egyetemre készültök, ha szabad kérdeznem?
2013. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, tudom mivel jár az érettségi és meg is értem :)


Műszakira Prágába

2013. máj. 7. 20:54
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj :) annyira azért ne nyomulj rá a lányra, beszélgessetek minél tobbet, de NE hamarkodd el!! és utána fogod érezni, hogy hogyan viszonyul a csaj...ha pedig egy egyetemre fogtok menni,ami elég messze van azért, jó lesz nektek, ha ott lesztek egymásnak, mint ismerosok. Legalább nem kellesz egyedul barangolnotok stb. :)
2013. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!