Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék szerelmes lenni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szerelmes lenni! Fiúk, titeket ez zavar? (lent)

Figyelt kérdés

arról van szó, hogy az érdeklődési köröm nem túl csajos. Tehát kézilabdázom és inkább a szombati meccsre készülök, mint hogy buliba járjak,pláza helyett inkább focimeccsre járok, a hajammal babrálás helyett inkább valami értelmeset csinálok és szeretem ha nekem van igazam :).

Sz'al az lenne a kérdés hogy titeket zavar ha egy lány érdeklődési köre nem olyan csajos és ha nem akkor miért nem beszélgettek ilyen lányokkal? (15/l)



2013. máj. 7. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna!álom csaj! :D
2013. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Senkit nem zavar :)

Sokan szeretnék átérezni a szerelem adta boldogságot

2013. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Úristen, két év és minden. egyes. kocka meg akar majd kef.. ismerni.


Szóval ne izgulj ezen sőt, majd rájössz hogy neked tízszer annyi udvarlód lesz mint a plázacicáknak, csak a te donhuánjaid nyomik lesznek. Aztán ahogy nő az önbizalmad elkezded sminkelni magad, a hajadat festeni, rövid szoknyát hordani, minden menő sráccal összebújni, ahhhhh... ismerek egy halál ugyanilyen csajt mint te, és az kavart VELEM bleh Abba a pillanatba hogy kijózanodtam annyira megundorodtam tőlle hogy rá se tudtam nézni...

2013. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem zavar! Nem fiúval akarok járni!

Változz meg.

2013. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3.nak: nincs önbizalomhiányom,megfelelően sminkelem magam(nem 5kg smink) és a hajam is festve van vagyis rózsaszín csíkok barna alapon, jó a szoknya azért ez nem annyira baj szerintem :)
2013. máj. 7. 19:49
 6/9 anonim ***** válasza:

engem alapból idegesítenek az ilyen makacs határozott csajok, csak az a baj hogy anyám is ilyen így törvényszerű hogy ilyenbe szeretek bele...

f19

2013. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy törvényszerű, a te választásod nem anyukádé nem?...
2013. máj. 7. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Hála a jó Istennek nem vagyunk egyformák. :)

Abszolút nem zavar az ilyen.

Mivel a pasik nem nagyon értenek a sminkekhez és a hajfestéshez és egy csaj érdeklődik a férfiasabbnak mondott dolgokhoz, ez csak jó mert így könnyebb közös témát találni.

Hány hozzád hasonló lány van még a földön.

2013. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem zavar... ezek tökjó dolgok, mert együtt szórakozhatnánk, közös téma! :)


Kik a csapataid? :Đ

2013. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!