Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval, akivel minden rendben van, viszont eléggé ocsmány?

Figyelt kérdés

Bővebb ismertetés:

188 centi magas vagyok,izmos,jól öltözött,ápolt,kedves,udvarias,van humorom is,nem vagyok hülye vagy bunkó.Táncolok,küzdősportolok,hangszeren játszom,sok barátom van.


DE! A fejem viszont nagyon ronda.Rossz az arcformám,nem szép a bőröm,nagy a fülem.Szemüvegem van,hajstílusom viszont nincs,2 havonta levágatjuk oszt' jólvan.

Sajnos emiatt nincs sikerem a lányoknál,mindig látom,hogy a nálam elhanyagoltabb,bunkóbb,butább stb. pasiknak is van barátnője,csak mert jóképűek.Ha arctalanul neten beszélgetek lányokkal,akkor mindig megkapom,hogy milyen jófej vagyok,és hogy küldjek képet...a kép után viszont nem szoktak válaszolni.(lehet,mind szívrohamot kaptak:D) Már megfordult a fejemben,hogy valami maszkot kéne hordanom...

Szóval,van olyan lány aki ezt tolerálja?Vagy mindenkinek az arc a legfontosabb?

Nekem annyi elvárásom van,hogy legyen a lány normális,ápolt,hűséges,és ne legyen elhízott.Ennyi.

Életmódbeli tanácsokat(pl. menj fodrászhoz) nem kérek) Én már kihoztam magamból amit lehetett.

17/F


2013. máj. 7. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kapuk egy képet?
2013. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Idővel meg fogod találni azt, akinek a te formád jön be. Nekem például nem is tetszenek a jóképű srácok, úgyhogy nyugi, rád talál majd a szerelem! :D
2013. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kb hasonló kaliberű egyén vagyok én is, már centivel alacsonyabb viszont a hajam nagyon jó :D Világoskék a szemem, hófehér fogaim vannak viszont az arcom nekem is csúnya... Ezzel már alapból az a baj, hogy az arc az amit először szemügyre vesznek a lányok, és ha visszataszító látvány akkor nem foglalkoznak a személyiségeddel, max mint barát úgy tekintenek rád. Éld a hobbijaid, építsd a karriered, hidd el a párkapcsolat egy túlértékelt dolog. Nekem nincs barátnőm, de legalább van pénzem meg barátaim. És nem vagyok magányos :)
2013. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
kérünk képet :* 15/L
2013. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

"Nekem például nem is tetszenek a jóképű srácok, "


N.N.H.V (Nagy Nemzetközi Hazudozó Verseny) Többszörös bajonka... Köszöntjük mai sztárvendégünket!

2013. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Most kíváncsi lettem rád. Kép? :)
2013. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

Én mondjuk nagyon ronda nem vagyok talán, de a stílusom iszonyat rossz. Nem tudom adni a "lazagyereket" vagy a "hűdekeménygyereket".


A többség ebbe a 3 kategóriába sorol

1.Bűnöző

2.Őrült

3.Kocka

2013. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4. Nyafogós
2013. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Aki szeretne képet,azt arra kérem hogy írjon egy privátot.
2013. máj. 7. 22:28
 10/19 anonim ***** válasza:

Azt az utcán nem látja senki elsőre :D


Meg amúgy se vagyok, csak itt :D Valahová ki kell engedni ezt is...

2013. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!