Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan pasival aki szemből iszonyat helyes és belsőleg is rendben van de oldalról meg látszik a kampós orra?

Figyelt kérdés
17/L
2010. okt. 8. 08:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
mert te vagy a tökéletesség mintaképe?
2010. okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A kampós orrú helyében nem járnék veled az biztos!
2010. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a pasi helyében nem járnék veled, akiben egyáltalán felmerül egy ilyen kérdés.
2010. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem az arcom rendben van és egy ilyen pasival járok de annyiszor volt már, hogy kiröhögték az utcán mikor meglátták a kampós orrát. Engem nem zavar, mert tudom, hogy senki sem tökéletes de a többi ember annyira szemét.
2010. okt. 8. 08:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod én akkor sem hagynám el a páromat, ha mindenki kinevetné, mert mondjuk nagy a feje. Annál azért jobban számítanak az érzéseim.

Azt meg egyébként nem hiszem el, hogy ezért nyíltan kinevetik idegenek.

2010. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Azt meg egyébként nem hiszem el, hogy ezért nyíltan kinevetik idegenek."


Nem ismered a mai tiniket. Kétszer is volt már, hogy mikor vele voltam, beszóltak. Egyszer mikor meglátta két tini elkezdett röhögni és hangosan mondták, hogy nézd már milyen görbe orra van. Máskor meg szintén két csaj beszólt meg röhögtek, hogy olyan mint Pinokkió.

Neki is rosszul esik.

2010. okt. 8. 08:51
 7/17 anonim ***** válasza:

Akkor döntsd el mi a fntosabb: h beszólnak, vagy h szeretsz vkit, aki viszont szeret?:)

A mi válaszunk asszem egyértelmű: igen, járnánk olyan pasival, és igen, leszarnánk ki szól be.

2010. okt. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Persze, most mindenki azt mondja, hogy felszínes vagy meg blabla, de ha őket röhögnék ki folyton az utcán egyből meggondolnák...
2010. okt. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért nem szól vissza? Az egyik haveromat is kiröhögik néha ő meg mindig elkezd röhögni, és visszaszól, hogy "Ha nem egy ilyen lófejű / patkányfejű / gebe / stb. mondta volna, még komolyan is venném". Többet nem szólnak be neki :P:P
2010. okt. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%

egyik nagyon szép lány ismerősömnek ilyen a barátja.

én nem vagyok olyan szép, mint az a lány, de irígység helyett mindig az jut eszembe, hogy ő hiába szebb nálam, nekem jobb pasim van :)

2010. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!