Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy nagyon ronda sráccal, ha belsőre rendben van?

Figyelt kérdés
Képzeljetek el olyan ronda srácot, amilyet csak tudtok, és válaszoljatok őszintén!
2011. jan. 31. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de te járnál egy ilyen lánnyal?
2011. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem járnék. Nálam pl. a szex és a csók, tehát minden testi kontaktus a külsőn alapul, egy olyan férfival, sráccal, akihez nem vonzódom ezeket nem tudnám megtenni. Értsd: nem fogok lefeküdni senkivel csak azért mert rendes kedves aranyos. (azért mondtam ezeket, mert a testiség fontos dolog egy kapcsolatban, ezek nélkül nem megy)

20/L

2011. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1.: én igen, de a lányoktól eddig nem ezt tapasztaltam.

2.: köszi az őszinte választ!

2011. jan. 31. 10:02
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem a külső és a belső egyformán számít.

20/L

2011. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem!

Olyan sok embert latok itt irni olyat, hogy a kulso nem fontos. Nem a fenet! Ha egyszer nincs meg kozottetek a testi vonzalom, akkor lehetnek akarmilyen jo belso tulajdonsagaid, max baratkent tekintenek rad. Persze a szepseg, az relativ dolog.

18/L

2011. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ami számomra nagyon ronda, az lehet, hogy másnak szép. Pl. én undorodom C. Ronaldotól, számomra visszataszító és nagyon ronda, de sok csaj imádja. Vannak olyan pasik, akiket én találok szépnek, de más szerint ocsmány. Tehát a válaszom: egy értékrendem szerinti ronda sráccal nem járnék, de pl. ha a barátnőm szerint nagyon ronda, nekem viszont tetszik, akkor igen. Ilyen egyszerű:) ne aggódj, te is leszel, akinek bejössz!
2011. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, h rég elmúltam 20, mégse tetszettem soha egy lánynak se. A válaszokat tekintve pedig nagyon úgy néz ki, h egyedül maradok életem végéig :(
2011. jan. 31. 10:12
 8/17 anonim ***** válasza:

Ugyanmár. Ez biztosan erős túlzás. Nem biztos, hogy a külsőd miatt nem volt még kapcsolatod. Talán visszahúzódó vagy, többet kellene kezdeményezned, vagy rossz helyen keresgélsz.

Az, hogy kinek mi a csúnya relatív. Szerintem vannak olyan lányok akiknek bejössz.

2011. jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát eddig még soha nem találkoztam olyannal. A belsőmre nem volt még különösebb panasz, viszont azt jó páran mondták már, h csúnya vok. Mindenféle lánynál próbálkoztam már, eredménytelenül.
2011. jan. 31. 10:25
 10/17 anonim ***** válasza:
Nézd, én nemrég zártam le egy kezdődő ismerkedést, holott a srác minden tekintetben rendben volt. Viszont úgy éreztem nem tudnék beleszeretni, és így nincs semmi értelme. Ez nem azon múlik, hogy milyen vagy kívülről vagy belülről. Sokkal összetettebb sajnos.
2011. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!