Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják itt több fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt több fiúnak is, hogy ha majd tisztelni fogja a nőket, akkor lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a szerelem, párkapcsolatok terén gyakran valami teljesen kifordított logika érvényesül. Aki tiszteli és szereti a nőket, abból lesz a "legjobb barátnő", aki pedig abszolút semmibe veszi, egy darab nyers húsnak tekinti a nőket, azokért őrülnek meg.

Akkor miért erőltetik folyton ezt a szöveget?



2013. máj. 7. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azért mert vannak kivételek.
2013. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A legkomolyabban mondom, nézd meg a Szigorúan csak szex című 2008-as filmet és a barna hosszú hajú pasi és barna hajú csaj párbeszéde elárul mindent.
2013. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mert szerintem mindenkinek az kell amit nem kaphat meg. :)
2013. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
48%

1.kamuznak

2.mert itt mindenki rendes szűz,aki 30 alatt nem akar dugni és afelett se csak ha megtalálják a nagy őt,amit nemtudom hogyakarnak megtalálni hisz nemjönnek össze senkivel hogy kiderüljön ő a nagy ő

2013. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ettől bőven független a dolog...


Aki híjdekemény macsó annak mindig lesz. A többiek meg így jártak.

2013. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, remélem, minél hamarabb meg tudom nézni!
2013. máj. 7. 22:37
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

1.kamuznak,mert mást mond a racionális én mint a tudatalatti.

Tényleg tiltakoznak,hogy ,,ez nem igaz,nekem kedves pasi kell",blablabla.

Közben meg a macsó szedi fel a buliban,erről ennyit,határozott és kemény legyél velük,nem durva félre ne értsd de kemény,néha le kell őket szarni,meg ilyenek.

2013. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
mit tiszteljek rajtuk? azt hogy kielégítik pár "szerencsés" férfi nemi vágyát, szükség van rá, de tisztelni nem kell, a legalattomosabbak minden élőlény közül és a helyzet csak egyre romlik
2013. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tudod, már sokat hallottam erről, a tudatos én és az ösztönén különbözőségéről a nőknél. Ezzel csak egy probléma van. Ha épelméjű az ember, akkor pontosan tudja, hogy mire gondol, mit érez, mire vágyik. Szóval, ha mást mondanak, mint amit tesznek, az szerintem egyszerűen gyávaság, mivel nem képesek felvállalni azt, amik.
2013. máj. 7. 22:46
 10/19 anonim ***** válasza:

itt nem olvastam tiszteli a nőket,

mindenki azt találja meg, amit ő jónak gondol abban a pillanatban mikor választ,

vannak akik más céllal választanak olyat amilyet, pl. jól mutat

hát nem örültem meg olyan férfiért, aki csak annak tekint N

2013. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!