Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet az embernek barátnője,...

Lehet az embernek barátnője, ha nincs pénze minden apróságra, ami a lánynak eszébe jut?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"ami a lánynak eszébe jut"- ez pontosan mit is takar?


én lány vagyok, de nem tudom, mire gondolsz... karácsonyon, és szülinapon kívül, egy évben, ha 1-2-szer meglepnek, én annak nagyon tudok örülni, nem kell több...

2013. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak az embernek nem lesz egyhamar barátnője, aki így gondolkodik. De ha nektek pénzzel megvásárolható rin-gyó kell...
2013. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne gondolkozz így..igaz kevesebb barátnőd lesz az fix...én 17 vagyok és még 1 csajom sem volt....nem azért mert ronda vagyok, hanem mert csóró...
2013. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy a legkevésbé nem érdekel hogy van- e a páromnak pénze vagy sem, én nem szeretem ha a párom bármit is vesz, nem azért vagyok vele.
2013. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem a parom beallitott eg nike bolt kozepere es azt mondta azt veszekamit akarok. Fel oraig alltam a bolt kozepen es azt vártam mikor megyünk már a f.szomba el innen. Még egy fel ora telt el mire rámtukmált az eladókisasszony kozremukodesevel egy feher nike cipot ami mai napig megvan...akkor kb. 5 honapja voltunk együtt...de most volt jan. 14-én 6 éve hogy egyutt vagyunk.

Egy normalis neveltetést kapó ember :

1. Nem "akarja" hanem "szeretné"

2.megtanulta hogy a.pénzt nem a sarki fűszeresnél osztogatják

3.megtanulta megbecsülni a saját munkájávalszerzett pénzt.


Ha már csak az egyik is hianyzik a harombol akkor az egy elkenyeztetett hulye p.csa, vagy pont hogy annyira putri korulmenyek kozott nevelodott ahol csak azt látta ha meggyütt a segély akkor hacacárét,fényuzest kell kapcsni,szorni a penzt.


Tehat lehet keves penzzel is.nőzni.

2013. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen jellegű elvárásaim,az persze nyilván jól esik,ha jeles ünnepeken,mint karácsony,szülinap vagy névnap meglep akár egy tábla csokival.Ezenkívül nincsenek extra kívánalmaim,ezt a barátom is tudja.Szóval igen,így lehet csajozni,nem minden nőnek mindene a pénz.
2013. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet akkor is ha minden apróságot nem veszel meg. De van másik oldala is a dolognak mint például el akartok menni moziba be ülnétek valahova egy kicsit szeretnétek nyáron kiruccanni valahova, bármilyen programot tervezel pénz kell hozzá, persze van amihez nem sétálgatás ilyenek de előbb útóbb szerintem lehet ebből probléma de nem feltétlenül mert nem minden lány egyforma.
2013. ápr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy érted. Az tök jó ha alkalmakkor(szülinap,évforduló,karácsony) meg tudjátok lepni egymást, de akkor is elég (és én jobban is szeretem pl) ha mondjuk csak együtt töltitek az egész napot, csináltok valami emlékezetes programot. Ami esetleg kellemetlen lehet ha tényleg soha nem tudtok menni sehova csak sétálni meg otthhon lenni mert esetleg nincs pénzed egy mozira,fagyira vagy akármi( mármint a saját részedre, a lány meg fizetné szintén a sajátját). Nem kell vagyon a csajozáshoz de azért havonta legalább egyszer jó ha belefér valami közös elmenős program.
2013. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amint megbékélsz magaddal, azzal amilyen vagy és a helyzeteddel, már nyert ügyed van. Lehet több csajod is mint 1 pénzes modellnek. Hidd el. Meg am is addig nyújtózz ameddig ér a takaród. Megfigyeltem h pl tök érzékeny jólelkű pasik ribancokra mennek. Vagy plázacicákra. Vagy tudja a farkincám mire. Hidd el, nekünk nem azok valók.
2013. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!