Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan leszbikus/biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan leszbikus/biszex lány, akinek tényleg szép, nőies barátnője van? Hogy ismertétek meg?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a plázacicákat, de mindig is is a bájos, lányos lányok jöttek be, én is nőies vagyok. Mégis mindenhol fiús (szinte fiúként viselkedő) lányokba botlom, kétszer voltam ilyen buliban, ott is ez volt. Van itt olyan, akinek tényleg nőies a barátnője? Ti hogy ismertétek meg? Buliban, társkeresőn, vagy a sors hozta így?
2013. máj. 2. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
a sors így hozta
2013. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

még nem a barátnőm, de elég nőies :P

csoporttársam, és véletlen szóbakerült

2013. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én az általános iskolai legjobb barátnőmmel jöttem össze 14 év után. miután elkezdődött a középsuli, sosem találkoztunk többet, aztán tavaly télen besétált a munkahelyemre és azonnal megismertük egymást. elkezdtünk újra összejárni és beszélgetni, kiderült hogy leszbikus (én biszex vagyok), és onnantól egyenes út vezetett a kapcsolatig. :) társkeresőben sosem bíztam, ott tényleg a kamionsofőr kinézetű fiús csajok vannak csak, és bár én sem vagyok magassarkús-műszempillás csaj, nagyon nem vonzódom a férfias nőkhöz.
2013. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőmnek ugyan rövid a haja, de nagyon nőies. Megőrülök tőle igazság szerint. :) Hogy hogyan ismertem meg? Véletlenül. Egy közös barátnőnkön keresztül. Facebookon dumálgattunk jópár napig, aztán pedig már jött is az első találka. Azóta együtt vagyunk. Sosem társkeresőztem. Biszexuális vagyok, de nem volt kapcsolatom még lánnyal, ez az első, de azt hiszem sosem éreztem magam még ilyen jól. :) A fiú barátaim állandóan mondogatják, hogy nekem van a legjobb nőm mindenki közül. :)
2013. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Biia Szabó válasza:

Én még sajna nem találtam meg azt a csajt :((

De ha gondolod jelölhetsz Facebook-on.

Biia Szabó (B)

2013. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nekem elég szép barátnőm van. és ha hiszed ha nem itt ismertem meg gyk-n. levelezgettünk,utána skype,utána tali. és mára már 5hónapja együtt vagyunk. (ja és még egy hozzáfűznivalom van: nem minden a külső^^)
2013. máj. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én sem tudom hol vannak, de igencsak örülnék egynek én is. A társkeresőktől már semmit nem várok. A buliktól pláne :D

Én még csak filmekben vagy párban láttam szép leszbikus lányt.

2013. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én annak tartom magam :D

igazából a társkeresőknek semmi értelme, nagyon ritka ha ott akarsz találni ilyen típusú nőket:)

18/L

2013. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lassan egy éve vagyunk együtt a párommal, én vagyok a csajosabb ő a lazább, vagányabb stílusú de nem az a fiúruhákba bújó típus (senkit nem akarok megbántani, de nekem nem jönnek be az olyan lányok)

vele is és az első barátnőmmel is barátokon keresztül ismerkedtünk meg...sose társkeresőztem és buliban se voltam, szóval nincs ötletem, hogy lehetne :/

bár sokan mondják, hogy ezen az oldalon találtak párt :D Sok sikert! :)


19/L

2013. jún. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!