Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok ez hogy van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok ez hogy van? Facebook chat

Figyelt kérdés

Ha beszélgettek egy sráccal, és szinte soha nem kérdeztek semmit, ha meg válaszoltok akkor is csak pár szóban.

Akkor egyáltalán nem érdekel a srác?

Még barátilag se?



Nagyon aranyos lánynak tünik, és most azzal probálom nyugtatni magam hogy azért ilyen mert koleszos, és telefonon nem szeret irkálni xD


2013. máj. 7. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:

hány ismerőse van?


amúgy ha nem kérdez néha vissza az már veszett ügy. mondjuk sokszor nem mernek a lányok kérdezni, vagy nem akarnak, mert túl......nem is tudom hogy mondjam.


de amúgy általában pont az ellentétét gondolja mint amit ír :D

2013. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De érdekel a srác, csak az az előadása nem amit a többi üresfejű és üresszivű nőnek nyom:DD Nekem a valódi énje kell:xD
2013. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*üresszivű nőknek nyom
2013. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
esetleg ezt kérdezd meg az adott lánytól. lehet nem is tud beszélgetni. nem tudja hogy kell.
2013. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

első,

130 körül

2013. máj. 7. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Baromi érdekes kérdést tettél fel kedves kérdező ! Velem is előfordult már ilyen eset és volt szerencsém kicsit tanulmányozni a dolgot , több lány ismerősőmet megfigyeltem fb-zés közben és meg is kérdeztem tőlük mért ilyen passzívak . 3 fő oka van a dolognak :


1: Nem érdkeled a lányt. Mivel a lányok többsége nem fogja azt mondani hogy "bocsi de nem jösz be nekem" , így inkább addig untat amég le nem lépsz.


2: Buta az online beszélgetéshez . Találkoztam már nem egy olyan lánnyal akivel csak élőben tudtam normálisan beszélgetni.


3: A szép lányok hajlamosak egyszerre 5-8 fiúval is beszélgetni . Ezek után ne csodáld hogy nem ír és nem kérdez mert a másik 7-nek válaszol épp.


Tanácsom: Ha online bezsélgetsz egy lánnyal 3szor írj rá , ha 3/0 az értelmes beszélgetések száma akkor szard le , pláne ha mindig csak te írsz rá .

2013. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az van, hogy mindig rám írnak, de csak annyit, hogy szia, mizujs? én válaszolok, aztán soha nem kérdez semmit. Utána nem is írok többet. Nem azt várom el, hogy engem kérdezgessenek folyton, de azért ha már rám ír valaki, akkor vegye már a fáradtságot, hogy elindít egy beszélgetést és ne tőlem várja el. Na de a te kérdésedre visszatérve, lehet, hogy a telefon miatt, de én akkor csinálnám ezt, ha valaki nem érdekel és már nagyon unom őt.
2013. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát az utolsó "beszélgetésünk" igy ért véget tegnap este:


Én:

És van valami terve nyárra? Mentek valahová majd nyaralni? vagy diákmeló?


Ő:

meló



én:

mit fogsz majd dolgozni?



Ő:

nem tom



:( :(

2013. máj. 8. 09:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Háát...nem úgy tűnik,hogy nagyon érdekelnéd...:(
2013. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Imádom, hogy a fiúknak az ilyen fantasztikusan értelmes lányok kellenek:D Vagy bunkó, vagy tényleg arra sem képes hogy normálisan fejezze ki magát, ezektől a kétszavas válaszoktól nem igaz, hogy nem készülsz ki:DD
2013. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!