Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ő ír, minden rendben, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő ír, minden rendben, de ha én írok, azt nem szereti?!

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel néha chatelni szoktam. Amikor ő ír rám, akkor mindig kedves és vicces, jól elbeszélgetünk órákon át. De ha én kezdeményezem a beszélgetést, mindig csak bunkó, alig, néha szinte sosem válaszol. Miért csinálhatja ezt?

2013. ápr. 16. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem azért, mert ő akkor ír rád, amikor nem csinál semmi mást, nem beszél ezerfelé, nem foglalkozik semmi mással, csak veled. Amikor meg te ráírsz, épp csinál valamit, és ezért bunkó
2013. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
...egyszóval nem érdekled.
2013. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért nem ír mert éppen más dolga van és így zavarod amikor ráírsz
2013. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha nem ír vissza nincs kedve, de meghozhatod a kedvét egy ilyen mondtattal: "nem zavar ha küldök át pár meztelen képet" ;)
2013. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor szoktál neki írni, amikor nem alkalmas, zavarod. De ha nincs semmi dolga, és ráír, akkor szívesen beszél veled. :) De egyszerűbb, ha ezt tőle kérdezed meg. :D
2013. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam ráírni senkire sem, akinek fontos vagyok megkeress.:D

17f

2013. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!