Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok? (lentebb)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok? (lentebb)

Figyelt kérdés
20 éves, magas, sportos, elvileg helyes gyerek. Eddig javarészt futó kalandokból éltem. Most viszont van egy lány akit szintén meg akartam fektetni, csak nem adta könnyen a derekát, így elhitettem vele hogy többet akarok. Randiztam vele, meg ilyenek. Aztán bevallotta hogy szerelmes. Folyton rajtam van és a szerelmével nyaggat, úgy viselkedik mintha már pár lennénk. És ha arra gondolok h basszus szeret engem egy csaj, szerelmes, meg minden, akkor elmegy a kedvem az egésztől.
2013. máj. 8. 01:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
egy bunkó vagy azt tudom.
2013. máj. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
hát ha a melegkapcsolattól is parázol akkor nemhiszem hogy búza lennél. inkább csak ebből a csajból van eleged.
2013. máj. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
hagyjátok már csajok. nektek is szükségetek van az ilyen pasikra. különben kik ellen tudnátok összefogni?
2013. máj. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én dugni csak nővel tudnék. Fiúval fúj! Csak egyszerűen nem tudom magam elkepzelni egy normális párkapcsolatban. Ezt megemlitettem neki is és azt mondta hogy tipikus nyilas vagyok. Ez mi?
2013. máj. 8. 01:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye kamukérdés.
2013. máj. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy nem hiszem, hogy meleg lennél, csak éretlen, rideg, és érzéketlen. Reméljük, hogy megváltozol egyszer majd. :)
2013. máj. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
biztos arra gondolt hogy állandóan szálasiról beszélsz.
2013. máj. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hááá 8. ez ütött! XD
2013. máj. 8. 01:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
csak az elköteleződéstől félsz :D
2013. máj. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
nyóc vagyok ismét, amúgy fasse tudja mire gondolhatott mert én is nyilas vagyok és nem szeretem szálasit annyira(persze inkább ő mint eddigi bármelyik politikus mostanában) na meg a hosszú kapcsolatok híve vagyok.
2013. máj. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!