Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok miért ilyen finnyásak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért ilyen finnyásak?

Figyelt kérdés

Orálban. Én megcsinálom neki, de amikor az adok-kapoknál a Kapokon lenne a sor, akor ő nem csinálja me mert az gusztustalan és megalázó. Miért? Az nem az ha én szájjal elégítem ki? Ennyi erővel...

Mondtam neki, hogy akkor húzzunk rá óvszert. ne még mindíg nem, mert ő a "Puszta gondolatától rosszul van"

Most komolyan ilyen finnyásak a csajok? mit tegyek?


2009. szept. 29. 19:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

nem mindegyik

én szivesen csinálom neki mivel SZERETEM

2009. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

nálunk ez forditva van...én szinte mindig bekapom neki,kb minden 3.alkalom van végig,ő meg nekem csak kb félévente...(de "kárpótol" másképp)

22/L

2009. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Bocsi ez lemaradt: NEM ÁLTALÁNOSÍTÁS!!!

:)

2009. szept. 29. 19:16
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Fura, hogy rosszul van attól, hogy örömöt okozzon annak akit szeret.
2009. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igen ezért furcsállom is...

Talán nem szeret?

2009. szept. 29. 19:17
 6/21 kolosszus22 ***** válasza:
76%

Én úgy ki hajítanám, hogy a lába nem érné a földet! Azért van mindennek egy határa, elég szemét dolog, hogy ő nagyban élvezi a te orális kényeztetésed(sőt valszeg már el is várja), de ha rajta lenne a sor akkor ez már visszataszító és rosszul van. Ez nem fair. Mondd meg neki, hogy többet te sem nyalod ki, aztán figyeld a reakcióját!

Nehogy már a nyúl vigye a puskát!:D

22/F

2009. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindeggyik lány ijen, de ha szereted és fontos neked akkor nem hiszem hogy ez nagy gond lehet... Mert nem ez a legfontosabb...

18/L

2009. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Régen én is így gondoltam, hogy undorító, de akkor még fiatalabb voltam és nem tudtam, hogy ennyire élvezik a fiúk. Egyszer azért kipróbálhatná, ha látná, hogy élvezed lehet ő is meggondolná magát.
2009. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 kolosszus22 ***** válasza:
91%
Szereted és fontos neked...bla..bla, sablonszöveg. Akkor én meg azt mondom, ha ő szeretne és fontos lennél neki, akkor nem undorodna tőle-tőled. Egyébként is a leírásodból az jön le, hogy te jobban szereted őt, mint ő téged.
2009. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez fura, mert ha szeretsz valakit akkor nem undorodsz tőle. Nem minden csaj finnyás, én például nem vagyok az. Tenni nem nagyon tudsz mit, max.keresel egy olyan lányt aki tényleg szeret, és öröm neki az, ha örömöt okozhat és boldoggá teheet.
2009. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!