Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok miért ilyen finnyásak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért ilyen finnyásak?

Figyelt kérdés

Orálban. Én megcsinálom neki, de amikor az adok-kapoknál a Kapokon lenne a sor, akor ő nem csinálja me mert az gusztustalan és megalázó. Miért? Az nem az ha én szájjal elégítem ki? Ennyi erővel...

Mondtam neki, hogy akkor húzzunk rá óvszert. ne még mindíg nem, mert ő a "Puszta gondolatától rosszul van"

Most komolyan ilyen finnyásak a csajok? mit tegyek?


2009. szept. 29. 19:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

19:16 Vagyok miért kell lepontozni?

Kérdező: Bocs az offért.

2009. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

ne kényszerítsd rá, h csinálja, mert attólcsak rosszabb lesz.

jobbat mondok.

tese csináld neki.

ha megkérdezi miért nem csinálod, akkor mond azt h rájöttél h ez gusztustalan, és mostmár a gondolatától is rosszul vagy. és figyeld a fejét...:D:D:D vicces lesz, az tuti..:D:D:D

2009. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Én is nehezen szántam rá magam, mert féltem, hogy rosszul csinálom. A barátom viszont bíztatott, hogy segít, és úgysem lehet rosszul csinálni. Lehet, hogy a barátnőd csak ürügynek mondja ezt a gusztustalan dolgot, csak nem meri elmondani, hogy fél. Kérdezd meg tőle, hogy miért van rosszul a gondolatától. Hogy a péniszed íze, illata, vagy esetleg a szituáció idegen számára. Én például megkértem a barátomat, hogy az elején semmiképp ne úgy csináljuk, hogy ő áll, én meg térdelek, mert az megalázó lenne számomra. Szóval próbáld megbeszélni vele. Lehet, hogy attól fél, hogy olyan lenne, mint egy filmjelenet, hogy te rángatod a fejed, meg ráspriccelsz. Beszéljetek róla, hátha meg tudod győzni. Meg nem kell mélytorokkkal kezdeni, először csak egy puszi rá, aztán egy csók, és így tovább.
2009. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
Hát nem ez a legfontosabb, de ahol a felek ennyire nem egyenlőek, és az egyiktől meg van tagadva a szexnek egy része, ott nem oké minden. Előbb utóbb úgyis megcsalás lesz a vége, ha nem hajlandó érted tenni semmit. Vagy akkor te se csináld neki, de ez így nem igazságos. Mellesleg nem minden lány ilyen, én is csinálom a barátomnak.
2009. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
[ennyi állatot...]
2009. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%
én nem sokáig tudnék együtt lenni valakivel, aki nem csípi az orált. megcsalni nem akarnám, de nekem meg kell, szóval nem stimmelne a dolog.
2009. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem eroltesd majd csak belejon magatol. Legalabbis en igy voltam :)
2009. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia,

szerintem semmiképpen se beszélj vele gorombán, vagy követelődzően erről...

Én nagyon szerettem az első barátomat, viszont kezdetben én sem akartam. akkor mis amikor én már élvezhettem ez a részét is a szexnek. Egyrészt, mert úgy gonoltam, hogy nem higiénikus, nem csinálnám jól, és mert valahogy abban az álomban éltem, hogy a misszionárius póz felel meg a normáknak, erkölcsöknek, stb....Aztán persze sokat változtam, tanultam. Annyiban nem, hogy csak olyan fiúval csinálná,, akit szeretek. de eleve csak olyan fiúval csinálok bármi mást is.

Szóval azért mert nem hajlandó erre, nem biztos, hogy nem szeret. Viszont ha erőltetni akarod-eltűnik a spontanitás akkor csak még jobban elmegy a kedve az egésztől.

2009. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 kolosszus22 ***** válasza:
Látom még mindig nem sikerült megoldani a gondod, mivel megint kiemelted ezt a régi kérdést. A puncinyalás megvonása nem jött be?
2009. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát én is lány vagyok, de nem tartom gusztustalannak...Azt viszont hogy ez mekkora hiper gond, vagy azt jelentené hogy nem szeret azt hülyeségnek tartom...beszélj vele, hogy neked nagyon jól esne és csak próbálja meg...ha meg tényleg rosszul van tőle akkor nem igazán tud mit csinálni:Ssztem ez nem szakító ok, de a nyalás megvonás lehet tényleg ösztönzően hatna:)
2009. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!