Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti vonaton hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti vonaton hogyan hívjátok fel magatokra a figyelmet, ha egy jó pasi ül a kabinba veletek?

Figyelt kérdés
Ha vonaton utazok akkor már többször volt, h helyes lányok ültek be hozzám (én voltam egyedül a kabinban) és mindig pont velem szembe ültek le.Lányok ti milyen jeleket szoktatok adni, akkor ha így a vonaton mondjuk találkoztok egy jó pasival és mindenáron azt akarjátok, h a csávó tegye meg az első lépést? A szemünk elég sokszor találkozott, de nem igazán tudam eldönteni, h csak bámul vagy tényleg akar valamit az adott hölgy :-/
2013. máj. 8. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Én inkább felállok és kimegyek. Szeretem a nyugalmat:DD
2013. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

- oda-odapillantok, hogy néha észre is vegye, (nem bámulom)

- mosolygok rá

2013. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vonaton olvasok és zenét hallgatok, nem figyelek másokra.
2013. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen kamu dumával megszólíthatod. Pl: nem zavar, hogy le van húzva az ablak? Csak olyan meleg van, gondoltan... blabla. Ha a csajnak is bejössz, tuti ráharap a beszélgetés fonalára. :)
2013. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is inkább egyedül ülök...ki tudja milyen ijesztő perverz ülne le mellém :X inkább szeretek egyedül lenni :D nem idegenekkel :D
2013. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktam leülni a helyes fiúkhoz;)

Az szerintem már egy jel, ha beül hozzád:) De ilyenkor inkább nézek ki a fejemből, nézem a tájat, igaz elég uncsi, de én sosem mertem ránézni a fiúkra, főleg hozzá ülni.. háát:)

2013. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én biztos leejteném valamimet, és mivel általában utazáshoz nem túlzottan magasnyakú felsőket hordok, hajolás közben biztos úgy igazítanám magam, hogy kellemes látványt nyújtsak. Sajnos még nem volt alkalmam helyes fiatalemberrel egy kabinban utazni, de biztos nagyon zavarban lennék, és intézkedés nélkül is biztos minden cuccom a földön landolna :D

Ha csak nincs valami egetrengető egy idegen arcán, nem nézegetem, főleg akkor nem, ha egy kabinban van, úgy különösen kellemetlen lenne. Viszont egy helyes fiú miatt biztos bámulósra fognám a figurát...

2013. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom mennyire vagyok jó pasi, de hozzám nem csak beült egy csaj, hanem közvetlen mellém ült le, úgy hogy nem volt benn senki. Aztán kezdeményezett is, mert hogy olvastam éppen. Őszintén, ez engem inkább zavart pedig szép lány volt. Amúgy is kiderült, nem vagyunk egy városba valók, ami őt nem zavarta. Volna. Nekem viszont ez alapból kizáró ok. Pont ezért szerintem vonaton ismerkedni nem túl jó ötlet. Nem tudom, engem valahogy mindig feszéjez, ha odajön egy lány konkrétan összeismerkedni. Elismerem, hogy a jelek felismeréséhez én hülye vagyok.

Persze az a lány, aki meg nekem nagyon tetszett és mikor rászántam magam, hogy odamenjek és elhívjam valahova, elhajtott. Nem is túl szépen, elég szar érzés volt. Én mindig udvarias voltm. Később tudtam meg, hogy azt hitte csak szívatni akarom. Hát bazze ez van. Mindegy.

A lényeg szerintem az, hogy próbálkozni kell, nem várni, hogy a másik lépjen.

2013. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyitott kocsiban, ha pár üléssel odébb csinos fiút látok, úgy teszek, mintha elbóbiskoltam volna..lassan szétcsúsznak a lábaim, kicsit felhúzódik a szoknyám és máris totál kép elölről a bugyimra.Közben persze szempillák mögül élesen figyelem a hatást. Ha van akkor tovább játszok, ide oda ringatom magam, ahogy megy a vonat, hol belátni, hol nem. Ilyenkor a fiú követi a mozgásomat, mert szeretne kukkolni. Ekkor jöhet a teljes belátás... ez a trükk mindig bejön, de kupéban nem jó, mert ott nagyon közel ülünk egymáshoz.
2013. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia, nagyon csinos vagy, meg akarlak ismerni xy vagyok. tuti szöveg
2013. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!