Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert keresem minden pasiban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert keresem minden pasiban ot, es miert erzem h egy pasi sem eleg jo nekem?

Figyelt kérdés
volt egz fiu akibe nagyon szerelmes voltam(legbelul meg mindig szeretem csak mar elfogadtam hogy nemlesz az enyem.) csak kihasznalt...megis ha akad egy pasi es kerdezek vmit de nem azt mondja amit ez a bizonyos pasi mondana egybol megutalom:( meg aki nempont ilyen laza mint o volt meg hasonlo egyszeruen nembirom elviselni.. ezzel a fiuval mai napig beszelek es mondta h ha leakarok fekudni vele sosincs ellenere..rajtam mar nemlehet segiteni?:( amugy eros a kisertes h talizzunk de azzal elorol kezdodne azaz idoszak ami volt.
2013. máj. 7. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Format C:
2013. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ok
2013. máj. 7. 00:08
 3/12 anonim ***** válasza:

"es mondta h ha leakarok fekudni vele sosincs ellenere.."

Hat micsoda derek fiatalember ez, ily kegyet gyakorol...

Paros labbal rugnap p.csan, nem, h utana epekedjek!

2013. máj. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát de most komolyan, ez neked így jó? Mindenki életében van olyan ember, aki nagy hatást tett rá, és sose fogja elfelejteni. De tovább kell lépni. Az hogy látod a problémát, az jó pont. Csak látni a problémát és meg is oldani, az két külön dolog. Ne reménykedj, hogy majd az idő megoldja. Az idő nem old meg semmit. A problémáit az ember oldja meg, saját magának.

Hány éves vagy amúgy?

2013. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de te tényleg, TÉNYLEG?? ennyire buta vagy? A saját magadnak kreált kis szarkupacodba ástad magad nyakig.

Hogy találhatnál mást amikor valakibe bele vagy zúgva és le se zártad mert beszélsz vele???

Ilyenkor a recept a következő: minden emlék, közös fénykép, beszélgetés, kapcsolat, telefonszám, fészbuk, stb elérhetőség azonnali törlése. Ez az első lépés. A második hogy tartod magad és nem veszed fel vele a kontaktot mert tudod hogy ő telibeszarja hogy mit csipogsz, csak dugásra vagy jó neki, semmi másra nem kellesz. Eleve miután ezt végiggondolod, nem esik le a tantusz hogy talán nem szeretni kéne egy ekkora gyökeret, hanem utálni?? Majd miután sikerült teljesen lezárni, akkor lehet elkezdeni mást keresgélni. A fejed nem csak azért van a nyakadon hogy az egyensúly meglegyen, használhatnád egy kicsit néha. Neked származik bármi előnyöd abból hogy a sráccal tartod a kapcsolatot? NEM, érdekled őt egy kicsit is?? NEM. Felejtsd el, zárd le, zárd kit, töröld le mindenhonnan. Amíg nem teszed meg, ez az állapot javulni nem fog, a saját nyomorúságod áldozata vagy. Ha nem tetszik a helyzet, akkor tegyél ellene, ha pedig nem teszel akkor ne rinyálj itt, mert senki nem kíváncsi az ilyen magatehetetlen, teszetosza emberekre. Pontosan tudod mit kell tenned. TEDD MEG, vagy fulladj bele a saját szarságodba.

2013. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! #5 nekedis koszi igazabol szuksegen volt erre h vegre vki kiosszon milyen idiotavagyok:(
2013. máj. 7. 00:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert olyan idióta vagy, mint én. :)

Én is megismertem "álmaim pasiját", de neki csak egy játékszer voltam. És mégis, számomra Ő tökéletes, mindenkiben őt keresem. Mondjuk én az utálatig nem jutok el, de ha az illető nem hasonlít Őrá, nincs sok esélye.

Gondolom, az az oka, hogy még mindig szereted, legalábbis érzel valamit iránta. Amíg nem találsz egy jobbat vagy engeded el teljesen, ez így marad. Nem szabad ennyire ragaszkodnod hozzá! (És nekem se.)

18/L

2013. máj. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolso koszonom:) te most hogy allsz a pasival beszeltek meg vagy valami?
2013. máj. 7. 00:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Fogalmam nincs miért kell ennyire túlspilázni az életet lányok. Egyszerű minden mint a 100-as szög. A férfiaknál a NEM az NEM, nincsenek csavarok, meg talán. Innentől kezdve tovább kell lépni, akármennyire nehéz is.

Eleve nincs olyan hogy tökéletes pasi, vagy nő. Mindig van jobb, és eleve az tesz valakit majd tökéletessé ha ő is úgy fog szeretni téged ahogy te őt.

Tény hogy az élet néha mocskos nagy rib@nc tud lenni, és elhihetitek velem volt már az párszor, pont ezrét jutottam el ide. Gondolkodni kell, mérlegelni. Ha neked bármi negatívumod szárazik egy kapcsolatból, akkor azt a kapcsolatot le kell zárni. Ennyi. Számos egyoldalú szerelmen túl kellett esnem, de rájöttem hogy ez igenis ilyen egyszerű, ti bonyolítjáktok magatoknak, és meg akarjátok magyarázni hogy "könnyű azt mondani", de megtenni is könnyű, csak gondolkodni kéne.

Ez olyan mintha úton a melóba/suliba, minden nap belerúgnál ugyanabba a kőbe, és minden nap újra felreped a körmöd, ha van egy kis eszed a második nap már kikerülöd a követ, de ti nem teszitek...

2013. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7. vagyok.

Eddig nem beszéltünk, de megelégeltem ezt az "öri-harit", így kertem egy találkozót. Ma fogunk találkozni, sokat nem várok. Annak az esélye, hogy valaha visszakapom 0, de legalább a köszönőviszonyt visszakapom. Persze ezzel magamnak mondok ellent, de nem tudom elfelejteni. :/

2013. máj. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!