Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Szőke vagy fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szőke vagy fekete hajúak jönnek inkább be?

Figyelt kérdés
Most fekete vagyok és arra gondoltam szőkére váltok eddig csak olyan pasijaim voltak akik a fekete hajúakat imádták.
2013. máj. 8. 17:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szőke
2013. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
a fekete bombaa
2013. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Akiket eddig feketén láttam,azoknak nem állt jól utána a szőke.Viszont a szőke sokkal fiatalosabb,könnyedebb szín ha el van találva.
2013. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Leginkább a barnák, de ha ezekből akkor fekete - kivéve, ha cigány
2013. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Barnákat kedvelem.

De ha kopasz lenne engem az se zavarna, mert olyan szép arca van, hogy még úgy is imádnám őt.

2013. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem az eredeti természetes szín tetszik!!

Persze van néhány lány, akinek a festett is szuperül áll, de ez a ritkább... :)

2013. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez lányfüggő, nem pedig hajszínfüggő. Felőlem lehet hupilila is, csak a személyiség legyen jó :)
2013. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!