Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha tudnád, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha tudnád, hogy a párodnak a nagymellű, fekete hajú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Én ennek épp ellentéte vagyok, szőke hajú és kicsi mellű. Nagyon zavar ez a dolog és elszomorít, sokszor szeretkezés közben is eszembe jut. Már mondtam neki többször, hogy befestetem a hajam és megcsináltatom a melleimet, de arra annyit mondott hogy: de hülye vagy!!
2011. nov. 3. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki azok jönnek be, akkor miért veled jött össze? Ezen gondolkozz inkább. Mindig arra vágyunk amink nincs, de ez nem jelenti, hogy elcserélne téged bármi másra. Viszont remek szerepjátékokra ad ez alkalmat :)
2011. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

a barátodnak igaza van, főleg a gondolkozásod miatt.

ez nem azt jelenti h csak a nagymellű, fekete hajú lányokra néz rá....

tényleg szőke vagy ha ezt nem látod át...

2011. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerezz be magatok mellé egy nagymellű feketét, és nyomjátok hármasban.
2011. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
De lehet hogy pont ezért tetszel a párodnak. Így van egy tök jó barátnője és még az álmodozás is megmarad. Mert ugye ha ilyen barátnője lenne, akkor elmúlna az az izgalom hogy vajon milyen lehet.
2011. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Elküldeném Miskolc-Avasra...
2011. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
háháh... :P miért te ott laksz és nagymellű fekete vagy? komoly válaszokat kérek, köszi
2011. nov. 3. 17:37
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor a nyóckerbe. Ott is van fekete nagymellű...
2011. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Semmit. Barátomnak az, "asszonyos" lányok jönnek be (szélesebb csípő, teltebb mellek), nekem meg tök keskeny a csípőm és icipici a mellem.

De szeret, kíván, vonzónak talál. Nekem elég ennyi. Ő sem épp az ideálom, mégsem jutna eszembe lecserélni.

2011. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez olyan hogy neked a piros autók tetszenek! Piros ferrari, vagy lada?

A párodnak a szép nők tetszenek! Te is köztük vagy gondolom!

Téged szeret őet csak nézi. "Van aki szebb és van aki jobb, de olyan nincs aki én vagyok!"

2011. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Gergo_30F ***** válasza:
nem vagy a zsánere ebben a tekintetben...és? veled van, szeret? akkor meg? :) igaza van, hülye vagy, hagyd, hogy úgy szeressen, ahogy vagy!
2011. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!