Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsa a csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsa a csaj, hogy bevállalós?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány barátom,aki meghívott inni hozzájuk és hát nem annyira jön be nekem,csak iszogatni fogunk meg tapizzuk egymást max.. szóval hogyan bizonyítsa be,hogy bevállalós?
2013. máj. 8. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
ez egy riban.c
2013. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az,de dugni nem akar.
2013. máj. 8. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést.
2013. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jó ismerőseid vannak
2013. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

5 kör pucéron pokjárásban a Hősök terén.

Szólj majd,mert annyit emlegettem,hogy rajta van a bakancs listámon,hogy látni fogom :D

2013. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy azt mondja még nem azt jelenti hogy nem is csinálja :D Én is voltam egy szende szüzike csajjal szóba semmit aztán ha egy ágyba kerültünk rögtön dorombolt ha jó helyre nyúlt az ember :D 23/F
2013. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy igyatok eleget a dugáshoz, különben mi értelme lenne felizgatni egymást?
2013. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszi szépen :D
2013. máj. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!