Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén fiúk, ez hogy van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén fiúk, ez hogy van?

Figyelt kérdés

Egy pasi ismerősöm kirakott egy képet facebookra az alábbi szöveggel:

"10 férfiból 9 férfinak bejönnek a nagy mellek. A maradék 1-nek pedig a 9 férfi."

Most akkor ássam el magam, mert kis mellem van, így már nincs is jogom létezni, mert úgysem fogok egy pasinak sem tetszeni? Mert akkor inkább b.zik lesznek a pasik, minthogy egy kismellűvel legyenek... Vagy esetleg ha összegyűjtök pénzt plasztikai sebészre, akkor engem is méltóztatnak majd emberszámba venni? (és igen, mielőtt megkérditek, tényleg kicsi mellem van, szinte már nincs is)


2013. máj. 8. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
csak figyelj mennyi kismellimádó fog ideözönleni a kérdésedhez :)
2013. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elég komoly önértékelési gondjaid lehetnek, ha ezt képes vagy magadra venni. Nyilván a kismellű nőkkel egy férfi sem áll szóba, hanem ezek a lányok magányosan szottyadnak össze. Ugyan már.
2013. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elárulom: a nagyobb mellűek általában arra jók, hogy jól megtömjük őket. Komoly kapcsolatnál a belső is sokat számít, külsőben meg személy szerint én inkább az arcot nézem...
2013. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem igaz. ok, hogy szép és vonzó a nagy mell, de ha akarok valamit egy nőtől, akkor nem a kis melle fog taszítani
2013. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok b*zi azért, mert a kis mellek tetszenek. Márpedig csakis a B kosárnál kisebbet tudom tolerálni.
2013. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekel, hogy mekkora didik vannak... de azért ne a germán lengyel alföld terüljön el velem szemben :D
2013. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elmondanám, hogy a kicsi, de formás dudák sokkal szebbek, mint a nagy órmótlan...legalábbis szerintem :)
2013. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétel a nagy mell, a kisugárzás dönt. Lehet nagy és visszataszító és fordítva. Úgyhogy ezen ne parázz. Egy férfinak nem a mellméret a döntő, gyerekekkel meg nem kell leállni :D
2013. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk elég kettős mérce, hogy a kismellűeknek semmi gáz, de ha mondjuk a csávójának kicsi a f*sza az már insta ban :D
2013. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem küldök senkinek képet privátban. Úgysem látnátok mást, mint két nemlétező mellnek a helyét.
2013. máj. 8. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!