Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, féfiak! Titeket ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, féfiak! Titeket ez zavar, illetve cikinek találjátok (őszintén)?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fehér szoknyám, a baj csak az, hogy nem csípőszoknya. A teteje ilyen csinosított, szóval csak akkor tudom felvenni, ha a bordáim aláig húzom fel. Betűrni nem tudom a felsőmet, mivel nem olyan fazonú. Zavar titeket, ha mondjuk megöleltek egy csajt?
2012. jún. 26. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
nem zavar. a ruhája legyen tiszta és álljon jól rajta. tehát egy duci lány ne vegyen fel fele akkora göncöt, mint kéne
2012. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:

elárulom, hogyha a lány jól néz ki , jó az alakja akkor tökmindegy milyen a ruha :)

szóval biztos nem zavarna.


de amúgy mellékesen ezt most nem tudom elképzelni, hogy néz ez most ki rajtad...kép esetleg?

2012. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kicsi a szoknya, csak fura fazonú.
2012. jún. 26. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez milyenmár? Érzed a lompost, ha megöleled vagy sem? A szoknyádról meg halvány lila gőzöm sincsa leírás alapján, hogy hogyan nézhet ki, de ha úgy jó, akkor jó. Engem aztán nem zavar.
2012. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

eddig ér fel a szoknya, csak nem tudom ilyen felsővel hordani. Amúgy az enyém fehér, mini és nem combhoz simuló

2012. jún. 26. 22:33
 6/9 Hole Hunter ***** válasza:

Tulajdonképpen ezt miért a pasiktól kérdezed?...

Mi a kicsomagoláshoz értünk... :)

Üdv.

2012. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vili. Igen, zavar. :) Arra a csajra se kéne semmilyen ruha.
2012. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ASOT ***** válasza:
ilyesmi? [link]
2012. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hasonló, csak alul nem 3 fodor van, hanem kicsit szélesedik.
2012. jún. 26. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!