Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek gáz ha egy srácnak kicsit dúsabb a szemöldöke?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy jeti, de az átlagosnál dúsabb.... :D
2013. máj. 9. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mint az amerikai pitében Jim apjának?
2013. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, elvégre ezért férfi ...

Nem kell, hogy szedesse ... :/

2013. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is dús :D Majdnem olyan mint Jim apjának.

Viszont sosem volt gáz a csajok szemében.A lényeg.Ne legyél egy szemöldökű mert az inkább vicces

2013. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak ne érjen össze :D ott ki lehet szedni :) amúgy nem baj :)
2013. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gázabb lenne ha szedetnéd:)
2013. máj. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy azért ne érjen össze, amúgy nekem tetszik, ha kicsit dúsabb, mert az olyan férfias (mint pl. Fernando Alonso <3), és nekem pont a férfias külsejű pasik tetszenek. Számomra undorító, ha egy pasi kiszedi vékonyra a szemöldökét, és borotválja a mellkasát, lábát...
2013. máj. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 °°Lucyferia°° ***** válasza:
ha nem terìti be a fèl homlokod és nem nõtt a szemedre, sõt közèpen sem nõtt össze akkor tökéletes :)
2013. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Alonsot szeretik... Meg azt a boxoló csávót is.


De ha estleg ilyened van, akkor ez gáz (gagyi "poén" következik)

[link]

2013. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
abszolút nem gáz, ha szépen rendben van tartva, szép az íve. ez egy pasinál is ugyanolyan fontos, mint egy nőnél, hiszen a szemöldök az arc kerete, nagyban meghatározza az arckifejezésedet.
2013. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A férfias arc egyik jellemző vonása az erős szemöldök - persze nyilván nem a középen összeérő, bozontos üvegmosókefe.
2013. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!