Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális ha egy 43 éves pasi nem igényli a szexet? Több mint 20 éve vagyunk házasok, az utolsó 5 évben, kd 2 havonta vagyunk együtt. Számomra ez nagyon kevés, de neki nincs igénye még ennyire sem.

Figyelt kérdés
Felajánlottam a nyitott házasságot, de attól teljesen kiakadt. Azt mondja neki nem kell más, nagyon szeret, fogadjam el őt igy. A baj csak az, hogy én nagyon igényelném a szexet, lassan megőrülök a kielégitetlenségtöl. De ezzel nem nagyon foglalkozik, mert szerinte ez normális és igy érzi jól magát. Most komolyam 40 éves vagyok tényleg szex nélkül kéne élnem. Próbálok türelmes lenni, de nagyon nehéz.
2013. jan. 25. 08:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Elég gáz, hogy ennyire nincs tekintettel az igényeidre. Világos, hogy neked szerető kell. Kicsit irigy vagyok a leendő szeretődre...
2013. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Hole Hunter ***** válasza:

Jóval nagyobb igényeinek kell lennie ennél...még, ha nagyon stresszes melót is végez. Ha nem tudjátok normálisan megbeszélni, két lehetőség van. Válás, vagy szerető tartás.

Neked kell eldönteni, melyiket vagy hajlandó meglépni.

..sajnálom...

Üdv. 44/F.

2013. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem is megfordult már a fejembe csak gyáva vagyok. Igaz hogy lenne jelentkező de az önértélelésem nem túl pozitív.
2013. jan. 25. 08:45
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves Hunter, a melója nem stresszes, akkor megérteném talán.
2013. jan. 25. 08:47
 5/17 anonim ***** válasza:
Itt most 16-18 éves gyerekek fogják neked megmondani a tutit, és én sem tudok saját tapasztalatra támaszkodni, mert még csak a húszas éveim közepén járok. De nehezen tudom elképzelni, hogy 15 év múlva ne akarja legalább hetente 1-2 alkalommal szexelni (remélhetőleg még többször). Szóval szerintem nem normális.
2013. jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem voltam még 20 éves házas, szóval nem ítélkezem, de akkor miért nem válsz el, miért a szerető a megoldás? Akkor te sem lennél sokkal jobb nála. Sőt.
2013. jan. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os,hogy miért nem vállok el annak nagyon sok oka van. Ebből az egyik ez hogy még mindig reménykedem bár egyre kevésbé, a másik pedig a fellősség amit érzek irána is. Mostanába olyan könnyen dobálozik mindenki a válással, pedig az nem olyan könnyű. Az meg hogy olyan lennék mint ő, mégis milyen?
2013. jan. 25. 09:05
 8/17 anonim ***** válasza:
Mondom nem látok bele a házasságodba, csak tapasztalatlan fejjel nem a szerető lenne az első gondolatom, hanem hogyha valami nem megy, akkor azt nem kell erőltetni. Felesleges szenvedni a másik mellett, csak mert régen együtt vagyunk. Úgy gondolom, hogy a férjed gyakorlatilag "becsap" téged, azt mondja, hogy szeret. De ha én szeretek valakit, akkor nem kényszerítem ilyen helyzetbe és nem mondok olyat, hogy fogadja el a dolgot, mikor tudom, hogy ez rossz neki. A szeretővel pedig te is becsapnád őt, vele vagy mintha rendben lenne minden és belenyugodnál a helyzetbe, közben pedig mással henteregsz.
2013. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk én csak 38 vagyok, de simán a napi három szexet is elviselném ... és nem tudom elképzelni, hogy 5 év múlva ennyire lecsökkenjenek az igényeim :-(, mondom ezt úgy, hogy nekem én is 17 éve ismerem a párom ...

Valami lehet a háttérben. Te pedig egy negyvenes nő vagy és a nők ilyenkor vannak a csúcson szexualitás szempontjából.

Ezt valahogy vagy megbeszélitek, vagy kialakítod a magad kis külön életét ezen a téren ...

2013. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem vagyok az a könnyen feladós ember, a házasságomért is évek óta kűzdők, csak elfáradtam. Még nem tudom hogyan tovább, de majd csak kialakítom. Ja és a napi 3 szex nállam is simán beleférne:-)
2013. jan. 25. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!