Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi aztmondja nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi aztmondja nekem hogy "rohadtjo csaj vagy! "akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 11:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
^ Csak szívatja? Miért te olyan lányokhoz mész oda, akik szerinted rondák és azt mondod neki, hogy fúúú de jó csaj vagy?... Elb.szott egy ember lehetsz.
2013. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Neked meg annyi eszed van, ha ezt komolyan vetted, mint egy marék döglött és kiszárított molylepkének. :D
2013. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

AZ MÁR BIZTOS, hogy tetszel neki! Ha nem tetszenél, akkor le sem akarna fektetni.


#1 voltam.

2013. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem, valószínűleg titokban okádik tőled a bokor mögött.

Szövegértési készség hová lett?

Attól, hogy tetszel neki, nem feltétlenül járni akarhat veled, tudod van olyan hogy két ember tetszik egymásnak, és csak szexelni szeretnének, valamely oknál fogva.

Hány éves vagy?

2013. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!