Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszem magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem magamnak amikor másnak igen? Miért fog el a borzalom amikor tükörbe nézek?

Figyelt kérdés
Tudom, még egy nyavajgós kérdés... Nagyon sokan mondják, utalnak rá hogy milyen jól nézek ki, meg kisugárzásom van, jóképű vagyok. Nos, ezt el is tudom hinni kb 5 percig. Mikor otthon belenézek a tükörbe, többnyire bejövök magamnak, viszont mikor mondjuk az utcán menve meglatom magam egy tükröződő felületen, pl busz ablak, tiszta depressziós leszek. Egy darab jó kép nem készül rólam. Mikor belépek egy helyiségbe, úgy érzem hogy minden tekintet rám szegeződik, s mikor valaki nevet, úgy érzem rajtam, pedig tuti hogy nem. Csajom se volt még 20 évesen, csak 2 alkalmi. Mindig az volt hogy nem tetszett az illető. Én magam soha sem kezdeményeztem. Olyan lány aki tetszett is volna még nem kezdemezett nálam. Mi van velem?

2013. máj. 5. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Életvezetési tanácsadóra van szükséged.
2013. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az biztos jó drága.
2013. máj. 5. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jól nézel ki, akkor valószínűleg azért nem tetszel magadnak, mert érzelmi igényed, hogy mondják neked, hogy jól nézel ki, és megtanultad (kikondicionáltad magad arra), hogy ezt így tudod megkapni.


Ha viszont neked van igazad, akkor a többiek álszentek (vagy csak nem látják értelmét lenyomni az önbecsülésedet, végülis nem ér annyit).

2013. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kati Tibor ***** válasza:
szerintem te nem vagy elégedve magadal többet akarsz a külsejetből kihozni nincs igazam?
2013. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van!
2013. máj. 6. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!