Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom elmondta hogy kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom elmondta hogy kit szeretett elöttem, kit hitt az igazinak! Azóta én mindig azzal nyúzom hogy adjon ötleteket hogy én is olyan legyek! Normális vagyok? :D

Figyelt kérdés
Már magamnak is idegesitő vagyok de nem birok leállni. Amúgy az a bizonyos csaj olyan kényes cafat volt...

2013. máj. 8. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagy normális.
2013. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell olyan legyél mint ő. Mindenki más, és ez a jó. Ha ő volt neki az igazi akkor lehet el akarja felejteni, és igy lehet hogy az ellenkező hatást éred el.

Legyél önmagad, az a legfontosabb egy kapcsolatban, és akkor minden rendben van.

2013. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mintha nem szarnánk telibe, de tényleg.
2013. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég hülye, és éretlen lehetsz.
2013. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismered a lányt személyesen?

Biztos csak elbizonytalanodtál, mert a barátod őt hitte "igazinak".

De minden ember másért szerethető, azóta vlsz téged tart Igazinak :D különben nem járna veled, nem?

Ha tesz célzásokat a jövőre nézve, akkor komolyan gndolja a kapcsolatotokat, és hosszabb távra tervez.

Ha magaddal elégedett vagy, ne hasonlítsd a régihez, elmúlt (és rosszul működő, kül. nem lett volna vége) kapcsolathoz! Miben hogy kényes a másik? Sokat panaszkodott? Legyél pozitív, mert semmiképp nem vonzó a nyavajgás (és lehet hogy azért lett vége a régivel ;) )

én csak akkor idegeskednék, ha túl sokat emlegeti őt, őrízgeti a képeit, dolgait, állandóan ő az, aki hasonlítgat hozzá...

2013. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak egy kérdés: a barátod vele van?
2013. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
...ha nem, miért nem?
2022. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!