Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted úgy, hogy nem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted úgy, hogy nem vagy méltó arra, hogy szeressenek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 13:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább azt éreztem, hogy egy fiú nem méltó arra, hogy én szeressem, de aztán megdőlt ez az elméletem.
2013. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt most el is felejtheted kedves kérdező.


Mindenki méltó rá, hogy szeressék. Kiváncsi lennék hogy találtok ki ilyeneket. Ha bajod van magaddal, változtass. Én meg ennek pont az ellenkezője vagyok: mindenkit szeretek :) Még a legutolsó aljas bűnözőt is, mert tudom, hogy nem mindig volt ilyen és őt is anya szülte.


Sőt, ha őt is eléggé szerették volna, most más ember lehetne.

Ezt felejtsd el drága. Nem tudom hány éves vagy, de nem is ez a lényeg. Mindenki méltó a szeretetre. Majd ha egyszer valaki őszintén átölel, megérted. Ha te is tudsz szeretetért cserébe szeretetet kapsz ;)

2013. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!