Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veled volt már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled volt már úgy, hogy annyira szerettél valakit, hogy bármilyen is volt az illető, idealizáltad? De közben érezted, hogy valami nem jó?

Figyelt kérdés

Nagyon össze vagyok zavarodva. Szeretek valakit, de csak plátóian, mert ahhoz eddig nem volt merszem, hogy közeledjek feléje. Amikor megakart ismerni, nagyon rideg voltam, ahogy mindenkivel, mert alapból önbizalom hiányos voltam, de kezdek rájönni arra, hogy nincs okom...remélem. Pszichológushoz járok, ami hasznomra vált. Hamar segített ráébrednem, hogy semmi okom görcsölni. Igyekszem megnyílni, de abban nem tud segíteni, hogy szóba álljak a kérdésben említett személlyel. Úgy érzem, amiket tanácsol, vagy amire én próbálom rábírni magam érte, nála nem hatna, mert ő "kivetélés személy", mint valami isten. Próbáltam közeledni hozzá, és úgy éreztem jól sül el és csak én reagálom túl. de aztán rájöttem, hogy tévedek, nagyon zavarba hoz, úgy érzem nem tesz jót a túlzott önmarcangolásom és csak jobban kritizál ha ezt látja rajtam. Néha azt látom, hogy átlagosabb jellemű lányokkal is elvan akik nem szorongnak és önmagukat adják, és csak én vagyok a hülye aki görcsöli magát és a pszichológusom is azt tanácsolja, hogy gyűrjem le ezt a gátlást, és más emberekkel szemben ezt teszem, de vele szeme nem tudom, mert ő "az isten".

Voltál már ilyen helyzetben, és ha igen, hogy alakult a sorsod, talán tényleg csak nem kell görcsölnöm?



2013. febr. 20. 16:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Amúgy a lányok akikkel elvan, talán ha csak a barátaik is, én sem akarok semmiképp nyomulni rá, (amúgyse tenném), egyszerűen vonz, mint ember, a barátja lennék legalább, de az sem megy, pedig próbáltam, haverként közeledtem hozzá. talán számít rá, hogy nem így érzek, és ez zavarba hozza, vagy nem tudom, pedig komolyan nem akarok tőle semmit, ha ő sem, vagy zavarba ejtő hozzáállás ez?

Remélem nem fáradt le az, aki végig olvasta mint ez, úgy érzem, már a leírás is nagyon zavaros, mint én.

2013. febr. 20. 16:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Igaz, hogy nem alaptalanul idealizáltam, de észre kell venni a rosszat is. Ha több rosszat kapsz, mint jót akkor hagyd a fenébe, találsz jobbat. Kizárólag magadra figyelj, először te legyél tökéletes társ, szeress bele önmagadba, ezzel visszaállítod a középpontod magadra és már nem körülötte fog forogni a világ.
2013. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bonyolult és kiismerhetetlen:).

Látszólag sok rosszat kapni rajta, de látszik rajta, hogy van benne valami, még ha nem is látszik, jó a kisugárzása:)) (talán nálam pont fordítva van)

2013. febr. 20. 20:14
 4/4 A kérdező kommentje:

Régóta igyekszem. főleg érte. :))

amúgy, nem tudom elképzelni, hogy jobbat találjak nála:( még a hibái ellenére sem. majdnem így voltam egy másik fiúval, ő pl. roppant tökéletlen volt, depressziós, néha tapló, de egyszerűen megismertem benne valami különlegeset, ami nincs meg az emberek többségében.

Belőle még sikerült kiábrándulnom, de a kérdésben leírt személyt jobban szeretem, talán épp CSAK az önbizalma miatt.

2013. febr. 20. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!