Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A párommal ruha nélkül pettingeltünk és lehetséges, hogy került belém egy kis előváladék.
2013. máj. 9. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem tartom valószínűnek. Kíváncsi lennék, hanyadik ilyen kérdés ez a gyik történetében :)
2013. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem
2013. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivan? Persze! Az előváladékban is lehet egy kis sperma, ami megtermékenyíthet... Az összes helyen ezt papolják, hogy nagyon kell vigyázni, mert pettingtől is lehet egy nő terhes, még ha nem is tették be a zárba a kulcsot.. ;)
2013. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már 6 éve megszakításos módszerrel védekezek, több férfi is volt az életemben, mindenkivel. Volt, aki belém is élvezett. Nem lettem terhes. Ha nincs peteérésed, nem leszel terhes. Most vagyok 19 éves, és már szeretnék kisbabát, úgyhogy örülnék, ha összejönne. de nagyon nehéz
2013. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!