Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi az ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az ami miatt megsértődök? Mi volt az a mondat, amit a párotok mondott, és rosszul esett, még ha csak viccnek is szánta?

Figyelt kérdés
Volt-e ilyen már?
2013. máj. 9. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze amikor nem éreztette hogy én vagyok a legfontosabb és az egyetlen nő aki számára az egyetlen "királynő". Amikor nem érezteti hanem pont ellenkezőleg az rosszul esik bár nem mondtam neki mindig azért rosszul esett.
2013. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt. Az exem azt mondta hülyeségből hogy nem szeret. És bármennyire is tudtam hogy szeret rosszul esett :)
2013. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy haverom csaja sértődött meg, amikor a haverom azt mondta neki: Szeretlek...megrakni :D
2013. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

értem.

Nálam van amikor kicsit flegmán beszél, mond valamit nekem, rosszul esik, pedig csak viccel....

2013. máj. 9. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Az,hogy én magamon kívül,nem vagyok képes szeretni senkit!
2013. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
GeGeL, hát nem csodálom...én is hasonló kijelentésélnél (nem ennyire durva) nagyot nézek xD
2013. máj. 9. 15:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondta (vagyis ezt vettem le belőle) hogy az én külsőmnél másé neki jobban tetszik,meg amikor azt mondta hogy:Húú de jó csaj a szomszéd lány! /amikor én itt vagyok neki,és nekem kéne (én szerintem) a legjobbnak lennem számára/
2013. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó, ez igaz :(
2013. máj. 9. 16:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ha valaki a külső, vagy belső hibáimmal, az érzelmeimmel és a számomra fontos dolgokkal kapcsolatban durva poénokat gyárt.
2013. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

amikor veszekedtünk, és azt mondta hogy gondolkozzak el rajta hogy adom vissza neki azt az időt, amit elvettem tőle...

utána persze jött hogy csak viccelt. mondjuk azóta már szakítottunk.

L

2013. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!