Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrtelenítenétek-e jó szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrtelenítenétek-e jó szex fejében?

Figyelt kérdés
A kérdés elsősorban férfiakhoz szól. Ha a párod/partnered ezt várná el a kedvéért vállalnád-e?

2013. máj. 9. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2013. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alapból ezt diktálja a higiénia..
2013. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már befele nő a fülben a szőr a fej felé, az gáz :D Bocs. Amúgy én mindig szőrtelenítem a hímtagom körül és a hónaljamat. Rühellem a szőrt e két tájékon.
2013. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, én nő vagyok, csak azt akarom mondani, hogy illene :D
2013. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

attól hogy szőrtelenít valaki, nem garantálja azt jó szexet fog kapni

amúgy Neked arra irányul a kérdésed, hogy direkt a kedvedért?

ilyet nem kérnék férfitől, rá bízom N

2013. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem mindegy, hogy hogyan áll... alapból csak rövidre nyírom. Így kényelmes!
2013. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sem az alapvető higiéniának, sem a jó szexnek nem feltétele, hogy teljesen csupasz legyen - akárki akármit mond, ez így van.


De a barátnő kedvéért persze igen.


26F

2013. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én odalent azért borotválom mert eszembe jut hogy milyen fura lehet a barátnőmnek mikor orálisan kényeztet. mármint szőr a szájban, meg orrban? nemár...

a hónaljamat meg először azért borotváltam le mert kiderült hogy az összes haverom borotválja és kíváncsi lettem az miylen. kicsit izzadós vagyok és rájöttem hogy ha le van borotválva akkor nem ragad be annyira az izzadtság szag, szóval én alapból a csupaszságra szavazok az én és a barátnőm oldaláról is :D

2014. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!