Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Milyen testfelépítésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen testfelépítésű lányok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
nagy mell csak ez a lényeg semmi más!
2013. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Vékony vagy sportos-vékony, alacsony, nőies. Egészséges, feleslegek nélkül. (Mivel én is alacsony és sportos-vékony testalkat vagyok. 165 centiig még el lehet menni nálam, de a feleslegek hiánya alapvető nálam, nem tudok szexuálisan vonzódni a zsírpárnákhoz - szakismerettel tudom, mi van bennük.)
2013. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a kicsit sportos stílust :)
2013. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

kerek fenék

karcsú derék

2013. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más. Van, akinek a vékony, másnak a sovány, van, akinek a molett és van, akinek a kövér.

Mit fogsz kezdeni a válaszokkal? :)

2013. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmit nem fogok kezdeni a válaszokkal, csak puszta kíváncsiságból kérdeztem :) Köszi az eddigi válaszokat ;)
2013. máj. 9. 14:26
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a husi lányok jönnek be, nem szeretem a 85 alatti mellbőséget :) És szeretem, hogy meg tudom ragadni a feneket, nem csak két dudor van :D
2013. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően én az átlagos, vagy sportosabb nőket kedvelem, de az sem zavar, ha van rajta néhány kilo. Láttam már molett hölgyet, aki egyszerűen elvarázsolt. Nem ez számít. Hanem zusammen az összkép, vagy megfog vagy nem :)
2013. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Buborék Fejü ***** válasza:
100%

Vékonyabb, sportosabb. Közepes vagy picit kissebb cicikkel :).


[link]

2013. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

http://www.youtube.com/watch?v=uO_jfEk-adw&list=PL2CDB17B997..

Na Ő egy ISTENNŐ!!! Ritka dolog ha egy nő felkelti a figyelmem illetve elnyeri az elismerésem, ő viszont lenyűgöz :) Első benyomásom róla, kitartó, hűséges, megbízható, közös hobby.....

2013. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!