Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, az ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, az ha valaki 'átlagos'?

Figyelt kérdés

Pontosan azt jelenti,hogy van aki csúnyának tartja, meg van aki szépnek, de nem mindenki bányarémnek,és nem mindenki szépségkirálynőnek.

Vagy mitől lesz valaki 'átlagos'?

Meg mitől lesz valaki szép?

Vagy mitől lesz csúnya?

Attól mert 10/ből 8 ember azt mondja csúnya,attól még másik kettőnek mondjuk nagyon szép lehet.

Ha valaki pedig 10-ből 8 szerint tökéletes,lehet 2 attól még bányarémnek tartja.

Mitől is függ?


2013. máj. 9. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi extra. Semmi.
2013. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hogy nem akar úgy kinézni mint a Barbi Paris hilton, illetve nem egy celeb
2013. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Átlagos: (mn), egy adott közösség által leginkább elfogadott normáknak megfelelő egyén.
2013. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Na és minek nevezik azt az embert, akiről mondjuk

2-3-an azt mondják,hogy 'csúnya' mondjuk tegyük fel ha elmész mellettük az utcán ezt mondják.

De mondjuk 2-3 másik pedig szemezni próbál, néz, és úgy tűnik tetszel neki.

Akkor most átlagos? Vagy ez 'különleges'? Mert valaki k*rvára jól szórakozik a csúnyaságodon,valaki meg azon,hogy szép vagy?

Átlagos mellett elmennek,akkor ezt minek nevezik?

Mit gondolsz mikor páran beszólnak,hogy csúnya, páran pedig néznek, bámulnak folyamatosan?(gondolom nyilván nem azért,mert csúnya vagy-->mondjuk lehet látni rajt, meg érezni)

2013. máj. 9. 18:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs meg benne az x-faktor
2013. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Két kategoira van. Van a slejt meg van a jó.

A jó kategoriában pedig aki a te izlésednek megfelelő, az átlagon felüli, aki nem az átlagos. Ez nyilávn már mindenkinek más. Sokaknak Angelina Jolie áltagon felüli, van akinek meg átlagos. De selejtnek nem nagyon szokták titulálni.

2013. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom:D

Én nagyon eloszlok, kaptam már meg,hogy csúnya.

Meg kaptam magam nem egyszer azon,hogy valaki nagyon bebámult.

Sőőt van,hogy mondjuk lány is(de szerintem ő csak hallott rólam valamit,és gondolom kíváncsi,de akkor is)

Tök fura,hogy nem tudom,hogy akkor ez átlagosnak számít-e:D

2013. máj. 9. 18:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csúnya, de nem is kifejezetten szép, nincs benne semmi különös, ami rávonzaná az ember tekintetét.

Van, aki szemében lehetsz bombázó, máséban átlagos, megint máséban bányarém.

2013. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

átlagos=hétköznapi

naponta összefutsz ilyennel az utcán


de én leszarom, ha egy fiú átlagosan néz ki, ha a belsője ezernyi pluszt jelent.

L

2013. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen igaz:)

Hát akkor valószínű csak mindenkinek ENNYIVEL másabb az ízlése.

Sosem tudtam azon kiigazodni,ha valaki rám néz,és hánynia kell,akkor ha másik rám néz, miért tarthat szépnek:D

2013. máj. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!