Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok olyan lánnyal, akinek rossz a szeme és valószínüleg egész életében szemüveges lesz?

Figyelt kérdés

Ma voltam szemészeten és kiderült, hogy ritka szar a szemem, ráadásul az orvos azt mondta, hogy így születtem, hogy meg volt a hajlamom a rövidlátásra és hogy még ha hordok is szemüveget, sosem lesz jó a szemem, max egy nagyon nagyon minimálisat javulhat. Szóval ez gáz? Csak mert osztálytársaim közül (főleg fiúk) régebben gyakran cseszegettek, hogy hülyén nézek ki szemüvegben, ezért nem hordtam inkább, csak ettől még többet romlott a szemem és most már muszáj lesz hordanom, főleg a tanulás miatt...

Járnátok ilyen lánnyal?


2013. máj. 9. 18:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
simán :D
2013. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ha jól ál neki akkor még plusz pont is:)

15F

2013. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz csinos nincs azzal semmi gond. De azért ne a dédnagyapám szemüvegét vedd fel.
2013. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3. dehogy :D amit választottam, abban viszonylag felvállalhatóan nézek ki..szerintem :P
2013. máj. 9. 18:40
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
El sem tudom kepzelni, hogy valakiben ez felmerulhet, hogy a szemuveg miatt ne talaljon tarsat.
2013. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Pedig ha olyan emberekkel lennél körülvéve, mint én , szerintem el tudnád képzelni
2013. máj. 9. 18:40
 7/25 anonim ***** válasza:

Ez nem divat kérdése. Szemüvegben is meg lehet találni a hozzád illőt, ami akár javít is rajtad.


De az egészségeddel soha ne szórakozz, akkor se, ha ez a külsőd rovására megy. Neked jobb nem lesz ettől csak rosszabb. Nem éri meg.


Tessék venni egy tisztességes szemüveget és lásd, hogy mindenből lehet divatot csinálni:

a hipstereknél nagyon elterjedt:

[link]

2013. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszi :) Most már én is így látom, csak pár éve, amikor jobban érdekelt, hogy elfogadjanak az osztálytársaim, a kinézetemet tartottam fontosabbnak.
2013. máj. 9. 18:42
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem is jó szar volt a szemem, 2méterre már else bírtam semmit olvasni. Megérte azt a 240 ezret a lézeres szemműtét :3. Kérdésre válaszolva meg persze hogy járnék.
2013. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nincs gond a titkárnős, könyvtáros stílussal... :D ;)
2013. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!