Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos leszek, egész életembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos leszek, egész életembe?

Figyelt kérdés

Próbálok ismerkedni. A boltban van egy szép lány, én pedig rámosolyogtam, de ő meg nem mosolygott vissza. Ezért kirohantam a boltból, de előtte még leborítottam egy csomó konzervet.

A lány dühösen rám kiáltott, én meg visszaszóltam neki. Dühös vagyok minden nőre. Még az egyik csajra is. Mentem haza a busszal, az ajtóba álltam. Leakart szállni, de az az én helyem!

Azt mondta, hogy álljak félre, de nem álltam. Majd amikor én szálltam le, előre engedtem, de azt mondta rám, hogy s*ggf/j vagyok.

Minden nőt utálok.:(

Meg a kigyúrt pasijaikat is. Az egyik épp bekötötte a cipőfüzőjét én meg elmentem mellette és köptem egyet. A fejét érte a köpés.

Erre felállt és behúzott nekem egyet.

Utálom az összest!

No megyek vissza WoW-ba eventezni.


2013. máj. 7. 14:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Amíg a WOW tölti ki minden idődet, addig igen, az leszel. Az igazi nők nem élik ezeket a gyerekes szokásokat. Bocsi.
2013. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
facepalm.
2013. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Pszichopata kocka
2013. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Pedig én mindent megtennék a csajokért. Ha lenne barátnőm csókolgatnám, ölelgetném. Egyszer is megmutattam egy csajnak, hogy merre van a Tesco.

Ő elmosolyodott, megköszönte.

Én meg randira hívtam.

A csaj meg azt mondta, hogy menyasszony. Miért nem mondta meg az elején, hogy van valakije? Miért hitegetett?

2013. máj. 7. 14:53
 5/23 anonim ***** válasza:
nem hitegetett, csak emelte a tétet
2013. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ez mit jelent? Nem lehet igaz, hogy örökké magányos leszek. Amúgy mennék gyúrni is, hogy ha nem lenne ilyen meleg, meg télen olyan hideg.:(

Ott van a szomszéd utcába egy konditerem.:(

2013. máj. 7. 15:02
 7/23 anonim ***** válasza:

ÚÚÚÚristEENN!! Most csodálkozol???

Csak te vagy a hibás, gondolkodj már el azon, hgy miket csináltál!

2013. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"ha nem lenne ilyen meleg, meg télen olyan hideg"

Ez vicc akar lenni?

2013. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ne ronts ajtóstul a házba.
2013. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Már hogy viccelnék, amikor egyszer bementem egy konditerembe, úgy mondták az ott lévők, hogy ilyen nyeszlett vagyok, meg olyan nyeszlett vagyok?


Az egyik még súlyzozás közbe is kérdezte hogy hány kiló vagyok, én meg a falnak vágtam a súlyzott, mire az berepedt. Erre kivágtak a konditeremből és fizethettem én a falaztatás költségét.:(


Pedig a szép csajok a kigyúrtakra buknak, az olyanokat meg mint én csak kiröhögik.

2013. máj. 7. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!