Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy még 1év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy még 1év után is izgulok mielőtt lesz*pom vagy valami? Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
szoval 1éve kavarok egy sráccal kicsit bele estem de nemtudja nemis akarom ezzel terhelni mert jo igy minden..de még 1év után is azvan hogy a tali helyre mielőtt megérkezik muszáj elszivnom egy cigit+a gyomrom összeszorul..ha már fennt vagyunk ,megcsókol akkor szinte kiesik a szivem..nade szexnél tökre zavarba vagyok mindig probálom huzni azt h bekapjam:D pedig akarom csak zavarban vagyok szeretnék nyitottabb lenni..de ha pl ujjaz,vagy ő csinálja hátulról akkor meg eltudom magam engedni ..L
2013. máj. 9. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert nem ismered eléggé hogy megbízz benne és azért.
2013. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

most akkor ő a barátod vagy sem?!

mert ha csak szexpartner, aki iránt többet érzel és ritkábban találkoztok simán elhiszem, hogy ezt érzed.. nem alakult ki egy bizonyos szintű bizalom, ami miatt önmagad tudsz lenni és ami szükséges ahhoz, hogy az ágyban mindent merjünk csinálni és "kérni".

szóval végül is normális, miért ne lenne?.. az is számít persze, hányadik pasid stb.

2013. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Normális
2013. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Eröltetett szirup:D
2013. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért a végén az az "L" betű megnyugtató volt..:D
2013. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#2 ez egy szexkapcsolat csak én többet érzek meg elvileg kicsit ő is de nemakarjuk lekötni magunkat
2013. máj. 9. 18:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Hogy én mért nem lelek ilyen szexkapcsolatra kapható csajokra? :P Jó lenne már egy kis lefetyelés :P :)

29 F

2013. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sztem ezt addig hagyd abba amíg nem mész teljesen tönkre benne. Mondhatja azt h többet akar. Abban sosem lehetsz biztos amit mond. Lehet h csak azért mondja h nehogy elveszítse a dugópajtását. Te viszont rá fogsz menni lelkileg. Hiába mondod h te sem akarod lekötni magad. Fogadjunk h rá sem nézel más pasira. Te már lekötötted magad mellette csak nem "hivatalosan". Tehát ő nem tudja h bele vagy esve teljesen.

Am meg ebben az esetben normális. Egy rendes párkapcsolatban nem lenne az mert ott ismerik egymást a felek meg meg is bíznak a másikban.

2013. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 ezt jol gondoltad rà sem nèzek màsra..ha beszèlek màr attol buntudatom van:S csak nehèz abbahagyni ha èrzelmek vannak amikor.Okey eljon a tali hogy is tudnàl nemet mondani..amugy koszi mindenkinek
2013. máj. 9. 19:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogyan tudnál nemet mondani? Hát így: NEM. Saját magaddal cseszel ki. Meg kéne neki mondanod h mi van és vagy belemegy egy kapcsolatba vagy továbbra is mondvacsinált indokokkal csak kefélget. Onnan meg te tudod h mi a jobb neked. Megpróbálni elfelejteni és keresni valakit aki tényleg szeret és felválal v tűrni tovább h csak a dugásra vagy jó neki de amúgy le sem tojja a fejed.
2013. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!