Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgettem párszor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettem párszor egy sráccal chaten (egy városban lakunk) és pár napja így köszönt el hogy reméli, beszélünk megint, de nem ír azóta, le is mondhatok arról, hogy ír majd?

Figyelt kérdés

Pedig fent van sokszor,meg legutóbb én írtam neki,szóval most "ő jönne" , nem akarom hogy az legyen,hogy futok utána vagy ilyesmi.

(beszólásokat hanyagoljátok,köszi.:)



2013. máj. 9. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Várd amíg ő keress. Ha egy héten belül nem jelentkezik akkor leves.
2013. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jogos.

Én egyszer a titkos szerelmemmel beszéltem, aki nem sűrűn facebookozott akkoriban, bár most se. Egyik délután úgy 2 körül beszélgettünk, majd szólt hogy mennie kell és hogy majd beszélünk, 5 körül visszajön. 3 (HÁROM!!!) hónap múlva jött fel utána facebookra, szóval...

Ja és még egy sztori. Egyik ismerősöm írta kb. 2 hete hogy majd beszélünk, azóta sem írt rám.

Most nem akarlak ellepni csupa pesszimista kilátású dologgal, de én ezt most így kaptam meg az élettől :D

2013. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek! :)


Utolsó: Hát az durvább is,amit leírtál,sajnálom:( Sok "őszinte" ember...:D (Y)

2013. máj. 10. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!