Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel azt, annak ellenére, hogy nagyon jókat beszélgettem itt egy korombeli lánnyal, egyszer csak hirtelen azt írta: Köszönöm a beszélgetést, vigyázz magadra?

Figyelt kérdés

Miért csinálhatta ezt, amikor olyan jókat beszéltünk? Nem tettem semmi rosszat.


Huszonéves férfi


2013. febr. 23. 19:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
mert jön és jól megver
2013. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
12%

Hogy hívják?

Lehet,hogy ismerem.

2013. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak egy sima befejezése egy beszélgetésnek, mit kellene feldolgozni? Te többet akartál? Megmondtad neki?
2013. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
Nem szabad hagyni, hogy egy netes beszélgetés ilyen hatással legyen rád úgyanis a 99% nem sokáig fogsz beszélgetni.
2013. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Talán olyan választ adtál valamelyik kérdésre, amiből kiderült a lány számára, hogy nem lehet köztetek semmi. Barátság és beszélgetés sem.
2013. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ez csak egy netes csaj. Ne engedd, hogy a neten valaki ilyen hatással legyen rád. Valószínűleg nem akar ismerkedni.
2013. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Csak egy netes beszélgetés, ember. Nem kell belehalni.
2013. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Mint a villámcsapás. Semmi jelét nem láttam, hogy gond lenne. Nem tudom miért tette. Azért van rám nagy hatással ez, mert egy értelmes lányról van szó. Tegnap este csak annyit írtam rá, hogy sörözünk a barátaimmal és épp eszembe jutottál, hogy vagy?
2013. febr. 23. 19:33
 9/29 anonim ***** válasza:
9%
Itt én még nem találkoztam olyan lánnyal, aki ne így reagált volna egy srác közeledésére.
2013. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%

Jaj,szegény kisgyerek,adjak tejcit a cumisüvegedbe?

Legyél felnőtt,és beszélgess élőben.

És ne foglalkozz ilyen apróságokkal.

2013. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!